Poyraz Karayel 43. son bölümde duygusal anlar yaşandı!- Canlı izle

Poyraz Karayel 43. son bölümde duygusal anlar yaşandı!- Canlı izle

Poyraz Karayel 43. bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizinin yen son bölümünde Sinan kaçırıldı. Poyraz Karayel dizisi izleyiciyi ekranların başında ağlattı! Poyraz Sinan'ı kurtarabildi mi? Poyraz, bu zor geçen saatlerde neler yaptı? Ayşegül ise bir seçim yapmak zorunda kaldı.. Poyraz Karayel 43. son bölüm ve ayrıntılar haberimizde...

Poyraz Karayel 43. bölümde nefesler tutulacak. Sinan'ı kim kaçırdı? Bahri ve adamları Poyraz'la birlikte Sinan'ın peşine düştüler. Tehlike kapıda. Poyraz Karayel 43. son bölüm ve detaylar haberimizde..


Sinan’ın kaçırıldığını öğrenen Poyraz’ı hayatının en zor saatleri bekliyordur!

Sinan’ın kaçırıldığını öğrenen Poyraz’ı hayatının en zor saatleri bekliyordur. Çünkü Sinan’ı kaçıran Adil Topal’dır ve Sinan’a karşılık Ayşegül’ün karnındaki bebeği istiyordur. Poyraz bunu Ayşegül’e söyleyemez. Bahrilerle beraber Sinan’ı bir an önce kurtarmaktan başka çareleri yoktur.

Sinan ise babasının oğlu olarak kaçırıldığı yerde boş durmaz, babasıyla irtibata girmek için türlü numaralar yapar. Nihayet Poyraz’a ulaşmayı başarır. Bu sırada Seferler de başka bir iz üzerinden Adil’in peşindedir. Sonunda Poyraz, Seferlerin de yardımıyla Sinan’ı kurtarırken işler karışır.

Şimdi kozlar Adil Topal’ın eline geçmiştir. Bu yeni gelişme Ayşegül’ün Poyraz’ın kendisinden gizlediği her şeyi öğrenmesine neden olur. Üstelik Ayşegül şimdi bir karar vermek zorundadır...


Poyraz Karayel 43. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


Poyraz Karayel 43. Bölüm 2. FragmanıPoyraz Karayel 43. Bölüm FragmanıPOYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahri Umman ve Adil Topal Karşı Karşıya…

Poyraz’ın sürpriz evlenme teklifini Ayşegül kabul eder. Şimdi sırada Bahri’nin onayını almak vardır, üstelik bebek konusunu da Bahri’ye söylemeleri gerekmektedir. Sinan ise kendisine kardeş geleceğini kabullenmekte zorlanmaktadır, Poyraz onu güç bela sakinleştirir.

Tüm aile Bahri’nin evine toplandığında Poyraz ve Ayşegül'ün evlilik ve bebek haberinden çok daha büyük bir gelişme gündeme bomba gibi düşer.

Adil, tehdidini bir kez daha ortaya koymuştur. Ve Adil’in ne kadar tehlikeli olduğunun artık herkes farkındadır. Üstelik Adil, Bahri’yle görüşmek istemektedir. Bahri, Adil’in karşısına çıkar ama Adil’in sürprizleri henüz bitmemiştir. Poyraz ve Ayşegül ise Adil’in peşlerine taktığı adamla uğraşırken çok daha kötü bir haber onlara doğru yaklaşmaktadır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS