Poyraz Karayel 49. son bölümde heyecan fırtınası! - izle

Poyraz Karayel 49. son bölümde heyecan fırtınası! - izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel bu hafta yine bomba gibi bir bölüm ile ekrana geldi. Poyraz Karayel’de heyecan, aksiyon hız kesmeden devam etti. Merakla beklenen, nefes kesen sahnelerin yer aldığı Poyraz Karayel 49. bölümü dün akşam yayınlandı. Bu bölümde Poyraz Adil Topal'a toplantıda kafa tutarak benim babam Bahri Umman'dır dedi. Ayşegül ve babası arasındaki buzlar çözüldü ve küskünlük bitti. Bahri herkesi evinde topladı ve sırlar bir bir açığa çıkmaya başladı. Bahri Umman, sevdiklerini ve ailesini koruma içgüdüsüyle hareket ederek kanatları altına almaya karar verdi. Poyraz ve Sema birlikte hareket ederek bir eylemde bulunurlar. Bahri sonunda eline geçirdiği kozu Adil'e karşı kullandı. Bu koz Adil'in büyük oğlu Neşet'ti. Bunu duyan Adil çılgına döndü ve karşı hamlede bulunmak için ekibine baskın emri verdi. Bu bölümde kafasına silah dayanan Poyraz çok büyük sürpriz yaşadı. Bu sürpriz Poyraz'ın ağabeyi Neşet'ten başkası değildi. Bahri Umman ve Adil Topal kozlarını kullanarak büyük bir restleşme yaşadılar. Peki , bu restleşmede kim galip gelecek? Heyecanın dorukta olduğu dizide yaşananlar ve daha fazlası işte o ayrıntılar...

Poyraz Karayel 49. son bölümü için heyecan doruktaydı. Ekranların sevilen dizisi Poyraz Karayel merakla beklenen 49. bölümü dün akşam yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Poyraz yıllar sonra abisi ile karşılaştı! Peki Abisi ile karşı karşıya gelen Poyraz, Adil'den intikam almak için işbirliği içine girdiler.


Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Macit Koper, İdil Fırat, Öykü Çelik, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgeçen, Hare Sürel, Ece Özdikici, Cem Cücenoğlu,  Ataberk Mutlu, Şebnem Hassanisoughi, Emir Çiçek, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Poyraz Karayel” dün akşam yeni bölümü ile ekrana geldi.


POYRAZ KARAYEL 49. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve Celil Nalçakan’ın paylaştığı “Poyraz Karayel” dizisinin kadrosuna sürpriz bir oyuncu daha dahil oldu. Tolga Güleç Poyraz Karayel'de!


POYRAZ KARAYEL 49. BÖLÜM 2. FRAGMANIPoyraz Karayel’de Heyecan Hız Kesmiyor… Bahri Neşet’i Yakalıyor… Adil ise Oğlunu Almak İçin Her şeyi Yapıyor..


Nihayet Bahri’nin elinde Adil’e karşı önemli bir koz vardır: Adil’in büyük oğlu Neşet... Adil Neşet’in Bahrilerin eline geçtiğini duyunca delirir. Oğlunu geri almak için yapmayacağı şey yoktur. Adil’in Neşet’i almak için gözünün ne kadar kararabileceğini iyi bilen Poyraz ve Bahriler de önlemlerini almaya başlarlar. Albaydan Sinan’a, İpek’ten Meltem’e kadar herkesi Bahrilerin evine toplarlar. Uzun bir gece olacaktır... Herkesin bir araya gelmesi uzun zamandır gizlenen sırların da bir bir açığa çıkmasına neden olur. Poyraz ve diğerleri o sırlar ve sonuçlarıyla uğraşırken Adil tarafından gönderilen özel ekip eve sinsi sinsi yaklaşmaktadır....

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS