Poyraz Karayel 52. son bölümünde nefesler tutuldu! - izle

 Poyraz Karayel 52. son bölümünde nefesler tutuldu! - izle

Kanal D ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Poyraz Karayel 52. son bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Merakla beklenen dizi Poyraz Karayel 52. son bölüm dün akşam izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Peki dün akşam yayınlanan bölümde neler yaşandı? Bahri Umman ve Sadrettin arasında neler geçti? Arada kalan Poyraz, bu durum karşısında ne yaptı? Bütün bu soruların cevapları dün akşam yayınlanan sevilen dizinin Poyraz Karayel 52. bölümünde ve tüm detayları haberimizde...

Kanal D ekranlarında Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı Poyraz Karayel 52. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Özkan Uğur, İdil Fırat, Öykü Çelik, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Emel Çölgençen, Hare Sürel, Ece Özdikici, Cem Cücenoğlu,  Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları, sevilen dizi “Poyraz Karayel” yeni bölümüyle dün akşam ekrana geldi. 


POYRAZ KARAYEL 52. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Dün akşam yayınlanan bölümde Poyraz, Bahri Umman ile Sadreddin'in arasını düzeltmeye çalışsa da başarılı olamadı. Sadreddin babasının sözlerini sindiremeyince Poyraz'ın karşısına rakip olarak çıktı ve aralarındaki çatışma iyice büyüdü! Sadreddin'in Zülfikar'a attığı yumruk ise artık iplerin tamamen koptuğunu gösterdi.


POYRAZ KARAYEL 52. BÖLÜM ÖZETİ


Sadrettin Adil’in adamlarının başına geçiyor. Ortalık fena karışıyor. Sadreddin’in Adil’in adamlarının başına geçtiğini duyan Bahri çok sinirlenmiştir. Yine de Sadreddin’i geri kazanmak için bir adım atar. Fakat Sadreddin’in yeni yerinden vazgeçmeye niyeti yoktur. Tam tersine Bahrilere inanılmayacak tehditlerde bulunur. İpler iyice gerilir.


Neşet ise hastaneyi yakarak Ayşegül’ü işsiz bırakmıştır. Şimdi sırada işsiz kalan Ayşegül’ü kendisiyle çalışmaya ikna etmek vardır. Ayşegül kararsız kalsa da Poyraz’ın bu teklife şiddetle karşı çıkması Ayşegül’ü beklenmedik bir karar vermeye iter.


Sadreddin’i Adil’in adamlarından koparmak için Poyraz’ın başka bir planı vardır. Fakat bu planı Neşet’in öğrenmesi tüm dengeleri altüst eder. Bahri hiç beklemediği bir tehlike ile karşı karşıyadır..


POYRAZ KARAYEL 52. BÖLÜM 2. FRAGMANI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS