Savaşçı dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezon tarihi...

  1. Dizi
Savaşçı dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezon tarihi...

"Savaşçı dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak?" sorusu ilk fragmanın yayınlanmasının ardından ortaya çıktı. Kılıç Timi'nin ve bordo bereli askerlerin maceralarının anlatıldığı dizi bu sezon da takipçilerini ekrana kilitlemeye devam edecek. Peki, Berk Oktay ve Murat Serezli gibi isimleri kadrosunda bulunduran dizinin gelecek sezonu hangi tarihte başlayacak?"Savaşçı 2. sezon yayın tarihi" ile ilgili ilk açıklama yayıncı kuruluş tarafından yapıldı. Geçtiğimiz sezon görkemli bir şekilde ara veren dizide oldukça önemli gelişmeler yaşanmış ve bordo bereli askerleri girdiği çatışmalar ekrana taşınmıştı.
Berk Oktay ve Metin Serezli gibi isimleri kadrosunda barındıran dizinin gelecek sezonunu merakla bekleyen dizinin takipçileri yeni fragmanın yayınlanmasıyla birlikte yayın tarihi ile ilgili ilk bilgiye ulaştı.
3 / 7
Dizinin 2017 Eylül ayında yeniden ekranlarda olacağı açıklanırken Eylül ayının kaçında başlayacağı ile ilgili bir bilgi verilmedi.
Pazar günleri ekranda olan dizinin Eylül ayının ilk pazarında başlaması halinde 3 Eylül 2017'de yeniden takipçilerinin karşısına çıkması bekleniyor.
Oyuncu kadrosunu büyük bir bölümünün devam kararı aldığı dizi yeni operasyonlarla takipçilerinin karşısına çıkacak.
Geçtiğimiz sezon yönetmen ve başrol oyuncusu Berk Oktay arasında yaşandığı iddia edilen tartışma tatlıya bağlanmış ve Oktay'ın diziye devam etmesi kararı verilmişti.
Gelecek sezonda ekibin atacağı adımlar ile yeni fragmanların yayınlanmasının ardından ortaya çıkacak...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS