Yeter dizisi 6. bölümünde Yekta'nın yeni planı ne? - Canlı izle

Yeter dizisi 6. bölümünde Yekta'nın yeni planı ne? - Canlı izle

ATV'nin yeni dizisi Yeter hız kesmeden devam ediyor. Perşembe akşamları yayınlanan Yeter dizisinin 6. bölüm fragmanı da yayınladı. Duru'ya ne oldu? Duru öldü mü? Aylin, kızının kaybetmenin şokunu yaşıyor. Yekta'nın yeni planı ne? Bu bölümde izleyici ne gibi sürprizler bekliyor? Yeter yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde...

Yeter dizisi herkese ekrana kilitliyor. Son bölümde Duru'nun kaçırılması ile alt üst olan Aylin daha büyük bir şokla karşı karşıya. Yekta'nın Aylin'le ilgili yeni planı ne olacak izleyiciler için merak konusu...

 

Yeter 6. bölümü ile 4 Şubat Perşembe ATV'de..

 

Yeter 6. Bölüm Özeti

Aylin çaresizce Duru'yu bulmaya çalışırken, eve bir not gelir. Kaçıran kişiler kızına karşılık para istemektedir. Aylin Yekta'yı polise gitmemeye ikna eder. Ancak buluşma yerinde onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Daha yaşadıklarının şokunu atlatamadan, Yekta onu yeni bir oyun oynamakla suçlar. Zafer ise, kızını kaybetmenin acısıyla ve Yekta'nın baskısıyla Coşkun'la hesaplaşmaya adım adım hazırlanır. Bütün bunlar olurken Aylin yaşananlardan dolayı kendini suçlamakta, kızına sağ salim kavuşmak için zamana karşı yarışmaktadır. 


Yeter Dizisi 6. Bölüm FragmanıYETER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıllardır Yekta korkusunu aşamayan Aylin, konu çocukları olunca büyük bir cesaret gösterip yola devam etmeyi seçer. Ancak yolda ona hazırlanan tuzaklardan habersizdir.

Önce Kaan'ı Yekta'ya kaptırır. Sonra Duru'yu bir benzincide kaybeder. Küçük kızı yabancı bir adam alıp gitmiştir.

Yekta; daha kızına kavuşamadan onun kayıp haberiyle deliye döner. Aylin bir yandan kızının acısı diğer yandan Yekta'nın öfkesiyle baş etmek zorundadır.

Selçuk'un cinayetinden sorumlu tutulan Coşkun hala kayıptır. Duru'nun kaçırılmasıyla ilgili bütün oklar ona çevrilir. Gerçekten Duru'yu Coşkun mu kaçırmıştır?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS