Yeter dizisi 7. son bölümde heyecan doruktaydı! - Canlı izle

Yeter dizisi 7. son bölümde heyecan doruktaydı! - Canlı izle

Yeter dizisi 7.son bölüm ile ekrana geldi. Son bölümde Aylin, boşanmaya karar verdi. Peki Yekta'nın buna cevabı ne oldu? Aylin ve Yekta arasındaki mücadele tüm hızıyla devam etti. Coşkun, bildiklerini savcıya anlatmaya karar verir. Aylin,Yekta ve savcı cezaevi müdürünün odasında Coşkun'u beklemeye başladılar. Yekta nerede hata yaptığını düşünmeye koyuldu. Peki, Coşkun yeni bölümde savcıya her şeyi anlatabilecek mi? Aylin çocuklarına ne zaman kavuşacak? Yeter 7. son bölüm ve detaylar haberimizde..

Yeter dizisinde heyecan doruktaydı.. Aylin ve Yekta arasındaki mücadele devam etti. Peki Aylin çocuklarını alıp gidebildi mi? Yeter dizisi 7.son bölüm ve detaylar haberimizde..


Yeter 7. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


Yeter 7. Bölüm FragmanıYeter Son Bölümde Neler Oldu?


Aylin çaresizce Duru'yu bulmaya çalışırken, eve bir not gelir. Kaçıran kişiler kızına karşılık para istemektedir. Aylin Yekta'yı polise gitmemeye ikna eder. Ancak buluşma yerinde onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Daha yaşadıklarının şokunu atlatamadan, Yekta onu yeni bir oyun oynamakla suçlar.


Zafer ise, kızını kaybetmenin acısıyla ve Yekta'nın baskısıyla Coşkun'la hesaplaşmaya adım adım hazırlanır. Bütün bunlar olurken Aylin yaşananlardan dolayı kendini suçlamakta, kızına sağ salim kavuşmak için zamana karşı yarışmaktadır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS