Ayrılık sonrası Kraliçe Elizabeth'in mektubunu paylaştılar

Kraliyetten ayrılan Meghan Markle ve Prens Harry'in resmi Instagram hesaplarından yapılan paylaşımda Kraliçe Elizabeth'in yazdığı kendilerine yazığı mektup paylaşıldı.Dünyanın merakla takip ettiği Buckingham Sarayı'nda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Meghan Markle ve eşi Prens Harry kraliyetten ayrılacaklarını duyurmuştu. İkili Kanada'da yeni hayatlarını yaşamaya başladı.

Belki de en merak edilenlerden biri de Kraliçe Elizabeth'in bu duruma ne diyeceği olmuştu.

Meghan Markle ve Prens Harry'in resmi Instagram hesaplarından yapılan paylaşımda Kraliçe Elizabeth'in yazdığı mektup yer aldı.

Kraliyet görevinden geri adım atan ve dünyada şok etkisi yaratan Meghan ve Harry cephesinde sevindirici gelişmeler yaşanıyor. En son Kanada'da görüntülenen çiftte deyim yerindeyse en üst mertebeden destek geldi.

Kraliçe Elizabeth yaptığı açıklamada, " Aylarca süren diyalog ve tartışmalar sonucu torunum (Prens Harry) ve onun ailesi için ortak bir yol bulduğumuz için memnunum. Harry, Meghan ve Archie her zaman ailemin bir parçası olacaktır. Son iki yıldaki yaşadıkları zorlukların farkındayım ve daha özgür bir yaşam isteklerini destekliyorum. İngiltere için yaptıkları her şey için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS