Barbara ve Frank Sinatra'nın eşyaları satışa sunuluyor

Barbara ve Frank Sinatra'nın eşyaları satışa sunuluyor

Barbara ve Frank Sinatra çiftine ait mücevherler, ev eşyaları ve değerli koleksiyonlar 4 Aralık’ta açık arttırma ile satılacak.

Ünlü şarkıcı ve sinema oyuncusu Frank Sinatra ve 22 yıllık eşi Barbara’ya ait mücevherler, ev eşyaları ve değerli koleksiyonlar 4 Aralık’ta açık arttırma ile satılacak.


Ünlü oyuncu ölen eski sevgilisini suçladı


New York’un ünlü müzayede evi 'Sothebys'teki açık arttırmada Frank Sinatra’nın ressam Norman Rockwell tarafından yapılan portresi, kazandığı ödüller, şarkı notaları, film senaryoları ve eşi Barbara’ya aldığı mücevherler de alıcı bulacak.


Elde edilecek gelirin büyük bir bölümü California eyaletindeki “Barbara Sinatra Çocuklarla Dayanışma Merkezi”ne bağışlanacak.


Bu arada Frank Sinatra’nın resim denemeleri, karalamaları, Picasso ve Childe Hassam’ın koleksiyondaki eserleri Barbara’ya ait “Tiffany&Co”, “Bulgari”, “Barina B” marka mücevherleri, “The Voice” lakablı Sinatra’nın Amerika Başkanları Harry Truman ve Bill Clinton ile birlikte çekilen imzalı fotoğrafları, antika mobilyalar, kuyruklu piyanolar, Palm Springs ve Malibu ile Los Angeles’teki malikanelerinde bulunan eşyalar dışındaki aksesuarlar da online açık arttırmada alınabilecek. 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS