Bir hafta içinde anne enkaz altında kaldı, babayı vurdular, çocuklar yurda yerleştirildi

Bir hafta içinde anne enkaz altında kaldı, babayı vurdular, çocuklar yurda yerleştirildi

ABD geçen hafta Washington'da çöken buz mağarasının enkazı altında kalarak ölen Anna Santana'nın 4 çocuğunun akıbetini konuşuyor. 5 kişinin yaralandığı kazada Santana'nın yaşamını yitirmesinden 6 gün sonra çocuklarının babası da California'da silahla vurularak öldürüldü. Santana'nın 14 ve 12 yaşlarındaki kızları ile 8 ve 1 yaşındaki oğulları kimsesiz kaldı ve yetimhaneye yerleştirildi.

Washington Post'un haberine göre, Anna Santana 4 çocuğu, 25 yaşındaki kardeşi ve onun sevgilisiyle birlikte geçen hafta Mount Baker - Snoqualmie Ormanındaki buz mağaralarını ziyarete gitti. Santana, mağarada meydana gelen çökmede enkazın altında kalarak yaşamını yitirdi.


Santana'nın hayatını kaybettiği kazadan 6 gün sonra polis, California'daki San Bernardino kasabasındaki bir barın önünde çocuklarının babası Adrian Martinez Cardona'yı da silahla yaralanmış olarak buldu. Cardona bir süre sonra, olay yerinde hayatını kaybetti.


Tatile gittiği İspanya'da sevgilisini öldürüp parçalara ayırdı


Çiftin, 14 ve 12 yaşlarındaki kızları ile 8 ve 1 yaşındaki oğulları da kimsesiz kaldı ve yetimhaneye yerleştirildi.


Yerel polis yetkilisi, vücudunda birden fazla kurşun yarası tespit edilen 35 yaşındaki Martinez'in ölümüyle ilgili görgü tanıklarının, barda kavga ettiğini ardından da iki kişi tarafından dışarı çıkarılarak arabasına götürüldüğünü anlattıklarını söyledi. Polis yetkilisi, görgü tanıklarının Cardona'yı en son telefonda konuşurken gördüklerini ardından da silah seslerini duyduklarını anlattığını aktardı. Polis yetkilisi olay yerinde ateşlenmemiş bir silah buldukları bilgisini de verdi.


Kan donduran cinayetin zanlısı o anı anlattı


Polis yetkilisi Cardona'nın Washington'da çöken buz mağarasında ölen Anna Santana ile birlikte yaşadıklarını ve 4 çocuğunun babası olduğunu açıklayarak, "Çocukların annelerinin ardından babalarını da kaybetmeleri çok trajik" dedi. Santana ve Cardona'nın bir arkadaşı da çocuklarının ortada kalmasına ilişkin "Bu bir kabus" yorumunda bulundu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS