Büyük tepki çeken görüntüler: Suçlamalara aldırmadı, karşısında dans etti!

Hollywood'daki taciz skandalının bir numaralı ismi olan dönemin ünlü prodüktörü Harvey Weinstein, bir gece kulübünde etrafı kadınlarla çevrili bir şekilde görüntülendi. Yapımcının kötü şöhretine aldırmayan oyuncu Alexandra Vino ise büyük tepki çekti.Dünyanın en önemli yapımcılarından biri olan Harvey Weinstein'in taciz ettiği kadınların konuşması ile yıllardır süren skandal ortaya çıkmış ve bunun sonucunda da #MeToo akımı başlamıştı.
Yapımcılığını üstlendiği filmlerde rol vermek için cinsel ilişki teklif ettiği ortaya çıkan Weinstein'ın davası sürüyor ancak tacizlere rağmen hala ünlü yapımcının yanında duranlar da bulunuyor.
New York Pos, Weinstein'i geçtiğimiz gün SoHo'daki Cipriani’s adlı mekanın içerisindeki ‘Socialista’ adlı gece kulübünde görüntüledi. Ancak Weinstein'in çevresinde kadınların bulunması dikkatlerden kaçmadı.
Weinstein'in yanındaki isimlerden birisi de How to Make It in America, Agent Varter gibi dizilerde yer alan 30 yaşındaki oyuncu Alexandra Vino'ydu.
Oyuncu, meraklı ve şaşkın bakışlara aldırmadan Weinstein'ın hemen önünde dans etti, şarkı söyledi ve iddialara göre Weinstein'ın kucağına dahi oturdu. Bu görüntüler büyük tepki çekti.
ABD basınına göre ikili geçen sene tanıştı ve birkaç hafta da flört etti.
Ancak genç kadın ve Weinstein bu iddiaları reddetti ve sadece yakın arkadaş olduklarını açıkladı.
Yalanlardan dolayı biraz üzgün olduğunu belirten Vino, insanları yalan haber yaymakla suçladı ancak ortaya çıkan kamera görüntüler dans ettiğini kanıtladı.
Bunun üzerine Vino yeni bir açıklamada bulunmazken görüntüler büyük tepki çekti.
Yapımcı Weinstein'in davası ise sürüyor.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS