"Ciğerlerimde cam varmış gibi hissediyorum" demişti... Koronavirüse yakalanan kadının son hali ortaya çıktı

Londra'da koronavirüs hastası 39 yaşındaki iki çocuk annesi kadın, yoğun bakım ünitesinden bir video paylaşarak insanlara "Sakın işinizi şansa bırakmayın" uyarısında bulunmuş ve sözleri infial yaratmıştı.Yeni tip koronavirüs tüm dünyada hızla yayılıyor. Bu süreçte salgına yakalananların paylaşımları da virüsün boyutunu gözler önüne seriyor.

39 yaşındaki spor tutkunu Tara Jane Langston'ın koronavirüse yakalandıktan sonra hastanede nefes almak için mücadele ettiği görüntüler de infial yaratmıştı.

Geçtiğimiz cuma günü ambulansla Londra'da Hillingdon Hastanesi'ne götürülen kadına koronavirüs tanısı konmuştu. Günler sonra titreme krizleri geçirdiğini belirten kadın, durumu daha da kötüleşince yoğun bakım ünitesine kaldırılmıştı.

Burada kendini videoya çeken kadın, koronavirüsün tehlikeleri konusunda insanları uyarırken nefes almak için mücadele etmiş ve "ciğerlerimde cam varmış gibi hissediyorum" demişti.

Bu olay sonrası yoğun bir şekilde tedavi sürecinden geçen genç kadından sevindiren haber geldi.

Langston yoğun bakım odasından normal odaya geçirildi ve bir video daha paylaştı. Halen az da olsa öksürdüğünü ifade eden kadın, "Bu virüsü yendim evime ve aileme kavuşacağım için çok mutluyum. Beni en çok mutlu eden şey ise artık nefes alabiliyor olmam" ifadelerini kullandı. (Vatan)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS