Cannes'da Türkiye'ye 3 ödül

Cannes'da Türkiye'ye 3 ödül

Cannes'da Türkiye'ye 3 ödül

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nde ikinci günün sonunda Outdoor, Mobile, Design, Radio & Audio ve Print & Publishing kategorilerinde ödül alan işler açıklandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Medina Turgul DDB ve Y&R İstanbul‘un kısa listesinde boy gösterdikleri Outdoor, TBWA\ISTANBUL‘un Fear & Fantasy Festival adlı çalışmasıyla yer aldığı Design ve 4129Grey‘in Uluslararası Af Örgütü Türkiye için hazırladığı The Insiders adlı çalışması ile boy gösterdiği Print & Publishing kategorilerinden Türkiye’ye bir Altın Aslan ve iki Bronz Aslan geldi.

Print & Publishing kategorisinde 4129Grey’in Uluslararası Af Örgütü Türkiye için hazırladığı The Insiders adlı çalışma Altın Aslan ile ödüllendirildi.

Medina Turgul DDB’nin Koçtaş için hazırladığı Massive Shelf, Tape Measure ve Chrome Hanger adlı çalışmalar Outdoor kategorisinde Bronz Aslan aldı.

Ülkemize bir diğer Bronz Aslan ise Design kategorisinden geldi. TBWA\ISTANBUL’un Fear & Fantasy İstanbul için hazırladığı Fear & Fantasy Festival adlı çalışma Bronz Aslan’a layık görüldü.