'Lions Entertainment' jüri başkanları açıklandı

'Lions Entertainment' jüri başkanları açıklandı

'Lions Entertainment' jüri başkanları açıklandı

64. Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali'nde yer alan 'Lions Entertainment' jüri başkanları açıklandı. Olivier Robert-Murphy ve PJ Pereira bu görevi üstlenecek.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

'Lions Entertainment', Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali'nin içinde yer alan en önemli etkinliklerden biri olarak görülüyor. Festival devam ederken 21-22 haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinlik, eğlence sektörünün geleceğine yönelik konuşmalar ve etkinliklerle küresle markalar ve sektöre dair çok önemli tecrübeler biriktiren profesyonellerin anlatacakları hikayelerden oluşuyor.

Jüri başkanlığını üstlenecke isimlerden Universal Müzik Grubu Yeni İş Küresel Başkanı Olivier Robert-Murphy, müziğin bugünün küresel markaları, yaratıcıları ve film yapımcıları açısından ne kadar önemli olduğunun altını çizerken Cannes Lions'a jüri başkanı olarak gelecek olmaktan dolayı gurur duyduğunu söyledi.

Pereira & O'Dell'in kurucularından PJ Pereira ise şunları söyledi: Ajanslar markaların yatırım yaptığı para karşılığında bir getiri sağlamakla kalmıyor aynı zamanda tüketicilerin bu işle harcadığı zamanı da sağlamak zorundalar. Bu denge, endüstrinin bugün karşı karşıya kaldığı son meydan okuma ve Entertainment Lions jürisinin aradığı şey de budur."

Lions Entertainment Direktörü Louise Benson ise "Bizi, böylesine yetenekli jüri başkanlarının gelmesin başka bir şey bu kadar mutlu edemezdi. Markalar ve eğlence paralel olarak, bir amaçla birleşiyor: dikkat çekmek. Büyük hikaye anlatımları hayati önem taşıyor ve bunlar tüketicilerin dikkatini dağıtmamalı, aksine tüketicinin amacına yönelik olmalı. Lions Entertainment bununla ilgilidir. Katılımcılarımıza elimizde neler olduğunu göstermek için sabırsızlanıyoruz." dedi.