'Hamilelik çiftliği' istemişti... İntihar eden sapık milyarder hakkında şoke eden detaylar

Seks ticareti ve insan kaçakçılığından tutuklanan ünlü milyarder Jeffrey Epstein, geçtiğimiz aylarda hücresinde intihar etmişti. ABD'li sapık milyarder ile ilgili mide bulandıran detaylar ortaya çıktı.ABD'li ünlü milyarder Jeffrey Epstein geçtiğimiz ay New York'ta tutuklanmış ve 2002-2005 yılları arasında gerçekleşen seks ticareti ve insan kaçakçılığı suçlamalarından dolayı tutuklandığı belirtilmişti. Ünlü milyarderin daha önce de cinsel taciz suçundan sabıkası bulunuyordu.
Epstein'in Manhattan'daki lüks evini basan polis evde çok sayıda uygunsuz fotoğraflar bulmuştu. Fotoğraflardaki zorla ilişkiye girdiği kişiler için fotoğraflarının olduğu bir 'kitap' tuttuğu ve burada yer alan bazı kişilerin yaşlarının çocuk yaşta olduğu belirtilmişti.
Esptein'ın 'köle' olarak tuttuğu, tecavüz ettiği ve seks ticareti yaptırdığı çocuk yaştaki kızları da yanına alarak pek çok ülkeye götürdüğü ortaya çıkmıştı. Epstein'ın 'hamilelik çiftliği kurmak' gibi sapkın önerilerinin olduğu da dava sürecinde gün yüzüne çıkmıştı.
Jeffrey Epstein bu gelişmeler sonrası geçtiğimiz aylarda hücresinde ölü bulunmuştu.
Epstein ölmesine rağmen dava skan donduran iddialar devam ediyor.
Epstein ölmeden önce kendisinden şikayetçi olan İngiliz oyuncu Anouska De Georgiou, 90'lı yıllarda tanıştığı milyarderin tecavüzüne uğradığını açıklamıştı.
Anouska Georgiou, mahkemede "Epstein beni kullandı, cinsel ilişkiye zorladı ve bana saldırdı. Bize yaptıklarını derinlemesine idrak edemiyordu. Öldüğüne göre artık başka çocuklar zarar görmeyecek." demişti.
Georgiou katıldığı bir tv programında, Epstein'in kendisine tecavüz etmeden önce heyecandan gerçek anlamda heyecandan titrediğini söyledi.
Daha önce Epstein'le tanıştığımda gençtim, gençliğin getirdiği budalalık ve umutla doluydum" diyen Georgiou, başkalarının ünlü milyarder gibi insanların tuzağına düşmemesi için yaşadıklarını anlattığını belirtti.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS