Harry ve Meghan'ın olay röportajından ilk görüntüler: "Tek başına yaşadıklarını hayal bile edemiyorum"

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in torunu Sussex Dükü Prens Harry ile eşi Düşes Meghan Markle, ikinci çocuklarını beklediklerini ve ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile röportaj gerçekleştireceklerini açıklamışlardı. Çiftin merakla beklenen röportajının tanıtımı yayınlandı.İngiltere Kraliyet Ailesi'nin üyeleri Prens Harry ve oyuncu eşi Meghan Markle, Mart 2020'de kraliyetteki görevlerinden ayrılmış, oğulları Archie ile birlikte ABD'nin California eyaletine taşınmıştı.

Sussex Dükü ve Düşesi geçtiğimiz ay müjdeli haberi vererek ilk çocukları Archie'nin bir kardeşi olacağı bilgisini paylaşmıştı. Aile sözcüsü, çiftin çocukları olacağı haberine çok sevindiğini ifade etmişti.

Kısa süre sonra ise çift kraliyetteki son resmi görevlerinden tam 1 yıl sonra, 7 Mart 2021'de ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile bir röportaj gerçekleştirecekleri açıklamıştı.

Röportaja yönelik CBS kanalı açıklamasında "CBS, "Winfrey, Sussex Düşesi Meghan ile kraliyete adım atması, evliliği, anneliği, hayır çalışmaları ve yoğun halk baskısı altında yaşamı nasıl idare ettiğine kadar her şeyi kapsayan geniş kapsamlı bir röportajda konuşacak. Ardından ABD'ye taşınmaları ve genişleyen ailelerine dair hayalleri hakkında konuşurken ikiliye Prens Harry de katılacak" açıklamasını paylaşmıştı.

Çiftin kraliyetten ayrılma sürecine dair her şeyi anlatacağı merakla beklenen röportajın tanıtımı CBS tarafından paylaşıldı.

Tanıtımda Prens Harry, 1997'de hayatını kaybeden annesi Prenses Diana'nın ölmeden önce Kraliyet Ailesi'yle bağlarını koparmasına atıfta bulunarak "Annemin o dönem tek başına neler yaşadığını hayal bile edemiyorum. Ben bunları eşimle yan yana oturup konuştuğum için mutluyum. En azından biz birlikteyiz" derken görülüyor.

Tanıtımda Winfrey, Markle'a bir "Sustunuz mu, yoksa susturuldunuz mu?" diye sorarken Meghan Markle'ın cevaplarına yer verilmiyor.

Çiftin çok konuşulacak röportajı 7 Mart Pazar günü ekranlarda olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS