Hillary Clinton'dan "eşcinsel çocuk" fotoğrafına yorum

Hillary Clinton'dan "eşcinsel çocuk" fotoğrafına yorum

"Humans of New York" adlı fotoğraf blogunun Facebook sayfasında paylaşılan bir fotoğrafa, Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton ve ünlü TV yıldızı Ellen DeGeneres'in de aralarında bulunduğu on binlerce kişiden yanıt yağdı.

New York'ta yaşayan insanların sokak röportajlarına yer veren blogda 10'lu yaşlarında ağlayan bir "eşcinsel çocuğun" etkileyici fotoğrafı paylaşıldı.


Gözyaşlarına boğulmak üzere olduğu görülen çocuğun fotoğrafının altında "Ben eşcinselim ve geleceğimden ve ileride insanlar beni sevmeyecek diye korkuyorum" yazılıydı.


ABD Dışişleri Bakanlığı Clinton'ın paylaşılmamış e-postalarını açıkladı


600 binin üzerinde kişi tarafından beğenilen fotoğraf, çoğu olumlu olmak üzere 50 binin üzerinde de yorum aldı.


Amerikalı komedyen ve TV talk-show programsıcı Ellen DeGeneres'in yazdığı yorum ise 30 binin üzerinde kişi tarafından beğenildi.


Hillary Clinton'a +18 sansürü


DeGeneres, "İnsanlar seni sevmekle kalmayacak, sana bayılacak. Seni yeni duydum ve şimdiden sana bayılıyorum" diye yazdı.


Demokrat Parti başkan adayı Hillary Clinton ise "Bir yetişkinin tahmini: Senin geleceğin harika olacak. Neler yapabileceğini ne inanılmaz şeyler başarabileceğini görünce kendin de şaşıracaksın. Seni seven ve sana inanan insanları bul. Onlardan çok var" diye yazdı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS