Hindistan'da filmlere konu olacak türden cinayet: Etli çorbayla çözüldü

Hindistan'da filmlere konu olacak türden cinayet: Etli çorbayla çözüldü © Shutterstock

Hindistan'daki bir aşk cinayetinin filmlere konu olacak türden hikayesi, "etli çorba" sayesinde ortaya çıktı. Kocasını öldürüp ormana gömen kadın, yüzünü asitle yaktığı sevgilisini de "Kocam saldırıya uğradı" diyerek, öldürülen adamın ailesine yutturmaya çalıştı. Ancak vejetaryen sevgili hastanedeki etli çorbayı reddedince gerçekler ortaya çıktı.

"Times of India" gazetesinin haberine göre, Haydarabad şehrinde 27 yaşındaki M Svati ile sevgilisi Rajesh, Svati'nin kocası Reddy'e uykusunda narkoz verdikten sonra öldürdü ve cesedini ormanlık alana attı.


Polis memuru önce eşini sonra kedini vurdu


Öldürdüğü kocasının yerine sevgilisini geçirmeyi düşünen Svati, erkek arkadaşı Rajesh'in yüzüne asit dökerek tanınmaz hale getirdi. Daha sonra akrabalarını arayan kadın, kimliği belirsiz bir kişinin evlerine girdiğini ve kocasının yüzüne asit döktüğünü söyledi. Yüzü yanan sevgili, öldürdüğü adamın akrabaları tarafından hastaneye kaldırıldı.


İzmir'de ünlü iş adamı oğlunu öldürdü


Rajesh, hastanede sunulan etli çorbayı vejetaryen olduğu için reddetti. Bu durum, oğullarının yüzünün yandığını düşünen Reddy'nin akrabalarının dikkatini çekti. Reddy'nin et yediğini bilen aile, durumdan şüphelenerek polise başvurdu.


Polis, başvurunun ardından Rajesh'in parmak izinin Reddy ile uyuşmadığını tespit etti.


Olayın ortaya çıkmasından sonra Svati ve sevgilisi, Sıdhakar Reddy'i öldürmek suçlamasıyla gözaltına aldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS