Son Dakika

Hindistan’da korkunç olay! Maymunlar, insanı tuğla ile öldürdü

A A

20.10.2021 - 23:16 Son Güncelleme:

Hindistan’da maymunların evin üst katından fırlattığı tuğla, yoldan geçen kişinin kafasına düştü. 30 yaşındaki şahıs hayatını kaybetti.

Hindistan’da korkunç olay! Maymunlar, insanı tuğla ile öldürdü

Hindistan'da bir binanın ikinci katındaki maymunların tuğla atması sonucu 30 yaşındaki adam hayatını kaybetti. Yerel polis, Başkent Delhi'nin Nabi Karim bölgesinde 30 yaşındaki Muhammed Kurbaan'ın düşen tuğlanın kafasına çarpmasından sonra öldürüldüğünü doğruladı.

Bölgedeki bir dükkanda çanta satan Kurbaan, kafasına tuğla düşmesi sonucu yere yığıldı ve hastaneye kaldırıldı, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen doktorlar acı haberi açıkladı.

Polis raporunda, maymunların tuğlaları kaldırmayı başardığı ve birini Kurbaan'a fırlattığını diğerini de yakındaki bir terasa fırlattığı belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde yine Hindistan’da benzer bir olay meydana gelmişti. Bharatiya Janata Partisi liderinin eşi, maymun saldırısından kaçmaya çalışırken düşerek hayatını kaybetmişti. Evinin terasına maymunların saldırı gerçekleştirmesi sonucu talihsiz kadın terastan aşağı atlamıştı.