Instagram'da fenomen olmuştu... Seks ticaretinden tutuklanan milyarder ile korkunç bağı ortaya çıktı

Geçtiğimiz ay seks ticareti ve insan kaçakçılığından tutuklanan ünlü milyarder Jeffrey Epstein'ın davası devam ettikçe korkunç detaylar ve bağlantılar ortaya çıkmaya devam ediyor.ABD'li ünlü milyarder Jeffrey Epstein geçtiğimiz ay New York'ta tutuklanmış ve 2002-2005 yılları arasında gerçekleşen seks ticareti ve insan kaçakçılığı suçlamalarından dolayı tutuklandığı belirtilmişti. Ünlü milyarderin daha önce de cinsel taciz suçundan sabıkası bulunuyordu.
Epstein'in Manhattan'daki lüks evini basan polis evde çok sayıda uygunsuz fotoğraflar bulmuştu. Fotoğraflardaki zorla ilişkiye girdiği kişiler için fotoğraflarının olduğu bir 'kitap' tuttuğu ve burada yer alan bazı kişilerin yaşlarının çocuk yaşta olduğu belirtilmişti.
Esptein'ın 'köle' olarak tuttuğu, tecavüz ettiği ve seks ticareti yaptırdığı çocuk yaştaki kızları da yanına alarak pek çok ülkeye götürdüğü ortaya çıkmıştı.
Dava süreci ilerlerken milyarder pedofil hakkında daha korkunç ayrıntılara ulaşıldı. O detaylarda yer alan isimlerden biri de Nadia Marcinko'ydu...
Nadia Marcinko Instagram'da da 'FlyGlobalGirl' adlıyla tanınan bir pilottu. Genç kadın sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla büyük bir hayran kitlesi edinmişti.
2007 yılında ise New York Magazine'den Philip Weiss, Nadia'nın aslında Slovakya'da yaşadığını ve asıl adının Nada Marcinkova olduğunu, Epstein'in daha 15 yaşındayken onu seks kölesi olarak ABD'ye getirdiğini iddia etmişti.
İddialara göre pedofili milyarder, Nadia'yı seks kölesi olarak yıllarca yanında tutuyordu. Bu iddialara iki taraftan da yanıt gelmedi...
Ancak bu sürede Nadia, Palm Beach County'de 250 saatlik uçuş ile lisansını aldı ve Epstein'ın teklifi ile özel pilotu olarak çalışmaya başladı.
Nadia, Epstein'ın sık sık ünlüleri ağırladığı Boeing 727 model özel jeti 'Lolita Express'te pilot olarak görev aldı. Nadia, bu süreçte aynı zamanda uçuş için bir telefon uygulaması çıkarttı ve FAA eğitmen sertifikası aldı.
Ancak Epstein'ın tutuklanması ve 2010 yılındaki bir başka davasının irdelenmesiyle Nadia'nın milyarder isimle korkunç bağlantısı keşfedildi. Nadia'nın Epstein'ın suç ortaklarından olduğu ortaya çıktı.
Nadia ile birlikte Sarah Kellen, Adriana Ross, ve Lesley Taylor Groff adlı kişiler de Epstein ile çalışıyor, iş birliği karşılığında 200 bin dolar maaş alıyorlardı.
Epstein'ın kurbanlarından biri ifadesinde, Nadia'nın çocuk yaştaki kızları Epstein ile birlikte olması için desteklemeye çalışıyor, onlarla ilişkiye giriyor ve pedofil milyarderin seks oyuncaklarını öncesinde üzerlerinde deniyordu...
İfadelerin ortaya çıkması ile Nadia, 'FlyGlobalGirl' adlı hesabını kapattı. Nadia'nın 2010 yılındaki davada da sorgulandığı ortaya çıktı. Dava sürecinde Nadia'nın ceza alıp almayacağı ise henüz bilinmiyor.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS