İspanya’da geçit töreninde askeri jet düştü

Video: İspanya’da geçit töreninde askeri jet düştü
İspanya'da Katalan referandumu ile ilgili tartışma sürerken, İspanya Ulusal Günü'nü kutladı. Başta başkent Madrid olmak üzere tüm İspanya'da törenler düzenlendi. <a class="in-news-link" href="/barcelona" target="_blank" title="Barcelona haberleri">Barcelona</a>'da da İspanya bayrakları taşıyan yüzlerce kişi sokakta kutlamalara katıldı. Kutlamalar sırasında bir de kaza yaşandı. İspanyol Hava Kuvvetleri'ne bağlı bir savaş uçağı askeri üsse dönerken düştü. Pilot hayatını kaybetti.

İspanya'da Katalan referandumu ile ilgili tartışma sürerken, İspanya Ulusal Günü'nü kutladı. Başta başkent Madrid olmak üzere tüm İspanya'da törenler düzenlendi. Barcelona'da da İspanya bayrakları taşıyan yüzlerce kişi sokakta kutlamalara katıldı. Kutlamalar sırasında bir de kaza yaşandı. İspanyol Hava Kuvvetleri'ne bağlı bir savaş uçağı askeri üsse dönerken düştü. Pilot hayatını kaybetti.

İspanya Savunma Bakanlığından bir sözcü, jetin bir gösteriden geri dönerken düştüğünü ve pilotun hayatını kaybettiğini duyurdu.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS