İspanya'da vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi

İspanya'da vahşet: Annesini öldürüp köpeğine yedirdi © İspanya Polisi

İspanya’nın başkenti Madrid’de, bir süredir kayıp olan 66 yaşındaki Maria Soledad Gomez’in bulunması için başlatılan soruşturma ülkenin belki de en korkunç cinayetini ortaya çıkardı

Arama çalışmaları kapsamında Maria Soledad Gomez’in, 26 yaşındaki işsiz ve uyuşturucu bağımlısı oğlu Alberto Sanchez Gomez’in evine polis ekipleri tarafından baskın yapıldı. Yetkililer, Gomez’in evine gittiğinde kan donduran bir manzarayla karşılaştı. 

Parçaladı, pişirdi, köpeğine yedirdi

Polis, Gomez’in annesinin cansız bedeninden kalanları, evde çürümüş halde buldu. Kadının vücudunun yaklaşık bin parçaya bölündüğünü belirleyen polis, “15 yaşında babasını kaybeden, 2 kardeşi daha olan Alberto, annesini öldürdü ve vücut parçalarını pişirerek köpeğiyle birlikte yedi” bilgisini verdi. Kurban, bir aydır kayıptı.

Alberto Sanchez Gomez, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Annesinin eşyalarını satıp uyuşturucuya yatırmış

Zanlının komşusu, İspanyol El Pais gazetesine yaptığı açıklamada, Gomez’in annesinin değerli eşyalarını çalarak sattığı, bu parayı da uyuşturucuya harcadığını söyledi. 

Alberto Sanchez'in eski arkadaşları ise, zanlının uyuşturucu kullanmaya başladıktan sonra tamamen farklı bir insana dönüştüğünü ve ailesine yük olmaya başladığını anlattı.  

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS