Kim Jong-un'dan kan donduran işkence: Pirana dolu dev akvaryuma atıp...

Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong-un'un dediklerine uymayanlara uyguladığı korkunç cezalara dair iddialara bir yenisi daha eklendi.Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un ünlü infaz yöntemlerine dair yeni bir iddia daha ortaya atıldı.
İngiliz Mirror'da yer alan habere göre, darbe planlamakla suçlanan ve ismi açıklanmayan bir general yeni geliştirilen infaz yönteminin son kurbanı oldu.
Habere göre general Kim'in Ryongsong Rezidansı'na inşa edilen devasa akvaryuma atıldı.
Piranaların saldırısının hızla gerçekleşmesi ve generalin daha çok acı çekmesi için kurbanın kolları ve gövdesinin akvaryuma atılmadan önce bıçaklarla kesildiği de iddia edildi.
Kuzey Kore liderinin 1977 yılında gösterime giren James Bond filmi 'Beni Seven Casus'tan ilham aldığı belirtildi. Filmde kötü adam Karl Stromberg, kendisine karşı olanları köpek balığı dolu bir akvaryum içine atarak öldürüyordu.
Sitedeki haberde ayrıca "Kim herkesin, en güvenilir yardımcıları da dahil olmak üzere, hain olduklarından şüpheleniyorsa onları çok tatsız bir ölüm bekleyeceğini bilmelerini istiyor" ifadeleri kullanıldı.
Ürkütücü infazlarıyla bilinen Kim Jong-un'un daha önce de Kamu Güvenliği Bakan Yardımcısı O Sang Hon'u alev makinesiyle yakarak öldürttüğü açıklanmıştı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS