Korkunç olay: Kocasının metresi olduğunu öğrendi, dehşet saçtı!

ABD'nin konuştuğu cinayetin odağındaki Mark Gerardot çıkardığı kitapta eşi ve metresinin ölümüne dair detayları paylaştı.47 yaşındaki Jennair Gerardot, 2017 yılında işini kaybetti. Ardından eşi Mark bir üniversitede iş bulunca da Delaware'e taşınmaya karar verdiler.
Ancak bir süre sonra eşi Mark zamanının yarısını iş adı altında başka yerlerde geçirmeye başladı ve Jennair bu durumdan rahatsız olmaya başladı.
İddialara göre Mark Gerardot'ın Delaware Üniversitesi'nde işe başlamasından bir süre sonra Meredith Chapman ile tanıştı.
Henüz 33 yaşında olan ve bir dönem yerel televizyonlarda sunuculuk da yapan Meredith Chapman da bu sırada belediye meclis üyesiyle evliydi.
Mark ve Meredith arasındaki yakınlık kısa süre sonra ilişkiye dönüştü.
Ancak Jennair de kocasının yanına taşınmak için Delaware'e geldiğinde ise onda bir şeylerin değiştiğini hemen fark etti.
Daily Mail'de yer alan habere göre Jennair, araştırmaları sonucunda 20 yılı aşkın süredir evli olduğu kocası Mark Gerardot'un kendisini aldattığını öğrendi ve adeta yıkıldı.
Mark ilk önce yasak ilişkiyi kabul etmese de geri dönüş olmadığını anladı ve her şeyi karısına itiraf etti.
Mark itiraf sonrası boşanmak istediğini açıkladı. Jennair de ilk başlarda reddetse de bir süre sonra ayrılığı kabullenmiş görünmekteydi.
Ancak 2018'de aylar Nisan'ı gösterirken bu durumun tam tersi olduğu anlaşıldı.
Nisan ayında Jennair, kocasıyla akşam yemeği planı yapmış ancak Mark gelmemişti. Jennair bunun üzerine 23 Nisan günü peruk takarak kilometrelerce yol katetti ve Meredith evde yokken evine gizlice girip bekledi.
Genç kadının eve gelmesinin arından Jennair önce Meredith'i vurdu ardından da kendi hayatına son verdi.
Jennair ölmeden önce kocasına da 'hoşçakal' yazılı bir mesaj attı.
Mark, olayın üzerine bir kitap yazarak başından geçenleri anlattı. Kitapta ise yıllar önceki olayda karısının kalbini kırdığını ve suçlu olduğunu kabul etti. The Sun gazetesine kitapla ilgili röportaj veren Mark iki kadının ölümünün de kendi suçu olduğunu söyledi.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS