Kraliyet düğünü öncesi kriz! Hastaneye kaldırıldı

19 Mayıs'ta İngiltere tahtı varislerinden Prens Harry ile evlenecek olan Amerikalı oyuncu Meghan Markle'ın babasıyla başı dertte. Geçtiğimiz hafta bilinçli olarak fotoğraflarını çektirmekle ve yayınlamakla suçlanan Meghan'ın babası Thomas Markle düğüne katılmayacağını açıkladı.Kraliyet düğününe sayılı günler kaldı. Bugünlerde düğün hazırlıklarından çok Meghan Markle'ın babası Thomas Markle gündemde.
Meghan'ın babası birkaç gün önce İngiliz basınına bir sansasyonla haber oldu. Baba Thomas Markle’ın kısa süre önce gizlice çekildiği iddia edilen fotoğrafları basına yansıdı.
Ancak Thomas Markle'ın kızının düğünüyle ilgili haberleri okurken çekilen fotoğraflarının özel bir fotoğrafçıyla anlaşmalı olarak çekildiği ve 100 bin dolardan yüksek bir fiyata satıldığı ortaya çıktı.
Sansasyonlar ülke gündeminden düşmezken, Meghan'ın babası Thomas Markle, yaşadıklarının ardından zor günler geçirdiğini ve bugün kalp ameliyatı olacağını açıkladı.
Thomas Markle'ın kalp ameliyatının ardından cumartesi günü gerçekleşmesi planlanan düğüne katılamayacağı bildirildi.
Thomas Markle'ın kalp rahatsızlığına neden olarak, oğlu Thomas Jr'ın Prens Harry'e 'sakın ablamla evlenme' şeklinde yazdığı mektubu gösterildi.
Kraliyet ailesinden henüz konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS