Kraliyet krizi sonrası ilk kez görüntülendi: "Eski Meghan geri döndü"

İngiltere'de Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle'ın Kraliyet ailesinin 'üst düzey' üyeliğini bırakacaklarını açıklaması dünya basınında adeta şok etkisi yaratmıştı. Kraliçe II. Elizabeth'in kararı onaylamasının ardından odaktaki isim Meghan Markle, Kanada'da görüldü.İngiltere'de Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle'ın Kraliyet ailesinin 'üst düzey' üyeliğini bırakacaklarını açıklamıştı.

Olayın ardından Kraliçe II. Elizabeth, Prens Charles, Prens William ve Prens Harry ile acil bir toplantı yapmış, ardından torunu ve ailesinin bu kararını onayladığını duyurmuştu.

Bu kararla da çift zamanlarını dönüşümlü olarak Kanada ve İngiltere de geçirme kararı almıştı.

Karar sonrası Prens Harry bir süre daha İngiltere'de kalırken, Markle'ın Kanada'ya oğulları Archie'nin yanına gittiği iddia edilse de Düşes görüntülenememişti.

Markle kriz sonrası Kanada'da ilk kez görüntülendi.

Sussex Düşesi, Vancouver'daki Downtown Eastside Kadın Merkezi'nde görüntülendi. Kadın sığınma evini ziyaret eden Markle, burada çalışanlara destek verdi. Ardından Markle bir sürpriz ziyarette daha bulundu.

Markle ikinci ziyaretinde de Justice for Girls (Kızlar için Adalet) adlı derneğe gitti.

Sosyal adaleti ve yoksulluk içinde yaşayan genç kızların yaşamlarında şiddet, yoksulluk ve ırkçılığın sona ermesini teşvik eden bir dernek olan Justice for Girls'ü ziyareti sırasında Meghan destek amaçlı yapılabilecekleri konuştu.

Markle'ın son yıllardaki resmi tarzı yerine kraliyet öncesindeki gibi rahat ve salaş kıyafetler tercih etmesi ve rahat tavırları, hayranları arasında "Eski Meghan geri döndü" yorumlarına yol açtı.

Sussex çifti kraliyetteki üst düzey görevlerinden ayrılsalar da Kraliçe ve Birleşik Krallık'ı Kanada'da temsil etmeye devam edeceklerini ifade etmişti.
Prens Harry'nin de İngiltere'de işlerini halletmesinin ardından eşi Meghan ve oğulları Archie'nin yanına Kanada'ya gitmesi bekleniyor.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS