Kraliyetten ayrıldı, oyunculuğa geri dönmek için ilk adımı attı

İngiltere'de Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle'ın Kraliyet ailesinin 'üst düzey' üyeliğini bıraktıklarını açıklamıştı. Kraliçe II. Elizabeth adına yapılan yazılı açıklamada çiftin kararlarına saygı duyulmuş ve ayrılık kararları onaylanmıştı. Kararın ardından Meghan Markle ve Prens Harry Kanada'ya gitmişti. Kraliyetten uzaklaşan Markle'ın evlenmeden önceki gibi oyunculuk kariyerine geri dönmek istediği iddia edildi.İngiltere'de Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle'ın Kraliyet ailesinin 'üst düzey' üyeliğini bırakacaklarını açıklamıştı.

Olayın ardından Kraliçe II. Elizabeth, Prens Charles, Prens William ve Prens Harry ile acil bir toplantı yapmış, ardından torunu ve ailesinin bu kararını onayladığını duyurmuştu.

Bu kararla da çift zamanlarını dönüşümlü olarak Kanada ve İngiltere de geçirme kararı almış ve Markle Kanada'ya gitmişti. Karar sonrası Prens Harry de bir süre İngiltere'deki işlerini halletmiş ardından ise eşi ile çocuğunun yanına dönmüştü.

İddialara göre kraliyet nedeniyle oyunculuk kariyerini bırakmak isteyen Markle, yeniden kamera önüne geçmek istiyor.

Us Weekly'nin haberine göre oyunculuğa devam etmeyi düşünen Markle, şu sıralar aktif olarak menajer arayışına girdi.

İddialara göre oyunculuğa dönmesi durumunda kalitesiz işlere imza atmak istemeyen Markle, bu projelerde kendisine yardımcı olması için ünlü bir menajer arayışına girdi.

Markle, uygun menajer bulmasının ardından da hızla projeleri inceleyecek.

Meghan Markle, evliliği öncesinde Suits adlı dizide Rachel Zane karakterine hayat vermiş ancak kraliyete girmesi nedeniyle kariyerini sonlandırmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS