Lindsay Lohan tacizci Harvey Weinstein'a sahip çıktı

  1. Dünya
Lindsay Lohan tacizci Harvey Weinstein'a sahip çıktı

ABD’li Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein’in sinema dünyasının birçok ünlü kadınını taciz ettiği iddia edilmiş, Weinstein'in hapis cezası alması gündeme gelmişti. Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie gibi Hollywood'un başarılı ve yetenekli oyuncuları kariyerlerinin mahvolma korkusu yüzünden duruma ses çıkaramadıklarını belirtirken, ünlü yapımcıya Lindsay Lohan sahip çıktı. Lohan "O beni asla incitmedi dedi.ABD’li Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein’in sinema dünyasının birçok ünlü kadınına cinsel saldırıda bulunduğu iddiası sinema dünyasını sarsttı.
Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie gibi Hollywood'un başarılı ve yetenekli oyuncuları kariyerlerinin mahvolma korkusu yüzünden duruma ses çıkaramadıklarını belirtirken, İtalyan oyuncu Asia Argento, New Yorker’a verdiği röportajda Weinstein’in kendisine Fransa’da bir otel odasında tecavüz ettiğini söylemişti.

ABD’li oyuncu Lindsay Lohan, Instagram hesabından tacizle suçlanan yapımcı Harvey Weinstein’a destek veren bir video yayınladı.
Weinstein için üzüldüğünü söyleyen Lohan, “Bence Georgina eşinin yanında olmalı. O beni asla incitmedi. Birlikte pek çok film yaptık. Herkes bu işe bir son vermeli. Bu yanlış” diye konuştu.
Ancak Lohan, kısa süre sonra videoyu sildi.
Öte yandan, magazin sitesi TMZ’nin haberine göre, Weinstein Avrupa’da bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görmeye başladı.
Yapımcının eşi, Marchesa markasının tasarımcısı Georgina Chapman, iddiaları karşısında sessizliğini bozdu ve eşinden ayrılma kararı aldığını açıkladı.
10 / 10
Lindsay Lohan tacizci Harvey Weinstein'a sahip çıktı
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS