Görenler inanamadı: Ülkenin en yüksek binasına böyle tırmandı

Görenler inanamadı: Ülkenin en yüksek binasına böyle tırmandı

İngiltere’de bir adam gökdelene ekipman kullanmadan tırmanırken görüntülendi. Olay sonrasında polisin adamı gözaltına almadığı bildirildi.

Olay İngiltere’nin başkenti Londra’da meydana geldi. Polisin yerel saatle 5.15’te olaya dair ihbar aldığı belirtildi.


Üzerinde herhangi bir halat veya koruyucu olmadan 309 metrelik ‘Shard’ gökdelenine tırmanan adamın görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. 95 katlı gökdelenin en üst katına tırmanan adam daha sonra polis tarafından ikna edilerek gökdelenden içeri alındı. İçeri alındığında polis ekipleri tarafından karşılanan adamın gözaltına alınmadığı ve serbest bırakıldığı bildirildi.


Tanıklardan biri olan David Kevin Williams ise olayla ilgili şunları söyledi, “Bir adam Shard binasına tırmanıyordu. Olay yerinde ise 2 polis aracı, 2 ambulans ve bir drone vardı”


Tırmanıcının, güvenlik görevlilerini nasıl atlattığı ve binaya nasıl karşısına engel çıkmadan tırmandığı ise merak konusu oldu.


The Shard


The Shard, Birleşik Krallık'ın başkenti Londra'da yer alan 309.6 metre yüksekliğinde bir gökdelendir. The Shard 95 katlı olup ülkenin en yüksek, Avrupa'nın dördüncü ve dünyanın 87. yüksek binasıdır. Fotoğraf: Pixabay

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS