Meghan ve Harry'nin merakla beklenen röportajında şok itiraflar

Sussex Dükü Prens Harry ve Meghan Markle İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrıldıktan sonra, Oprah Winfrey'e verdikleri özel röportajda şoke eden açıklamalarda bulundular. Markle, intihar etmeyi düşündüğünü söylerken, Prens Harry bebeğin ten renginin nasıl olacağına dair sorular aldıklarını söyledi.İngiltere Kraliyet Ailesi'nin üyeleri Prens Harry ve oyuncu eşi Meghan Markle, Mart 2020'de kraliyetteki görevlerinden ayrılmış, oğulları Archie ile birlikte ABD'nin California eyaletine taşınmıştı.

İkinci bebeklerini bekleyen çift,kraliyetteki son resmi görevlerinden tam 1 yıl sonra, 7 Mart 2021'de ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile bir röportaj gerçekleştirecekleri açıklamıştı.

Merakla beklenen röportaj ekranlara geldi ve Meghan Markle ile Harry'den kraliyete şoke eden suçlamalar ortaya atıldı.

Sussex Dükü ve Düşesi ilk olarak 2. bebeklerinin kız olacağını ve yaz aylarında doğacağını müjdeledi.

Ancak Sussex Dükü ve Düşesi, Meghan'ın hamileliği sırasında bebeğinin cildinin "ne kadar koyu" olabileceğine ilişkin sarayda "endişeler" olduğunu iddia etti ve bu nedenle bebeklerine unvan verilmediğini söyledi.

Prens Harry bu konuşmaya ilişkin "Bu sohbeti asla paylaşmayacağım ... ama o zamanlar tuhaftı, şoktaydım" dedi ve "Evlenmeden önce bunun gerçekten zor olacağına dair bazı bariz işaretler vardı" diye ekledi.
Prens Harry ayrıca Kraliçe ile 3 kez konuştuklarını, babası Prens Charles ile de 2 kez konuştuklarını ancak daha sonra Charles'ın telefonlarına çıkmadığını ve bir süredir iletişimde de olmadıklarını söyledi.

Oprah'ın krizin en yüksek olduğu dönemde intiharı düşünüp düşünmediği sorusuna ise Markle "Evet, evet bu çok açıktı" dedi ve "Sadece yaşamak istemiyordum" diye ekledi.

KATE'İ AĞLATTIĞI İDDİASI
Meghan Markle, Prens William'ın eşi Kate'i düğününden önce ağlattığı iddialarını ise yalanladı.

Meghan, Winfrey'e bu olayın tam “tersi olduğunu” söyledi.

Meghan, bilgiyi paylaşmadığını ancak “insanların gerçeği anlamasının gerçekten önemli olduğunu” belirtti fakat Düşes için "O iyi bir insan" diye ekledi.

Prens Harry babannesi Kraliçe II. Elizabeth ile ilgili olumsuz yorumlardan ise kaçındı.

Dük olumsuz raporların muhtemelen "kurum içinden" gelmiş olabileceğine inandığını söyledi ve babaannesine saygı duyduğunu açıkladı.

Markle röportajda kriz dönemlerinde Prenses Diana'nın yakın arkadaşları ile irtibata geçtiğini de açıkladı.

Kraliyet üyelerinden ise röportaja ilişkin henüz bir açıklama yayımlanmadı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS