Rol arkadaşı eski fotoğrafları ortaya çıkardı, kraliyet çifti zorda kaldı

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin üyeleri Sussex Dükü Harry ve Düşesi Meghan 4 aylık oğulları Archie ile birlikte ailece ilk resmi ziyaretleri için Güney Afrika'da. Ancak ziyaretin hemen öncesinde ortaya çıkan fotoğraflar çiftin turuna gölge düşürdü.İngiliz Kraliyet Ailesi'nin üyeleri Sussex Dükü Harry ve Düşesi Meghan oğulları Harry ile ilk resmi ziyaretlerini gerçekleştirmek için Güney Afrika'da.
Pazartesi günü tur başlayan çift burada Capetown'daki bir kasabayı ziyaret etti.
Yerel dansçılar tarafından karşılanan ikili ilgiyi karşılıksız bırakmadı, onlarla birlikte dans etti.
Yeni anne Markle ziyaret esnasında çocuklara yakın ilgi gösterdi, kendisine hediye edilen bilekliği taktı.
İlk günkü ziyaretin ikinci bölümünde de çift çocukların eğitimlerine ilişkin bilgi aldı, müze ziyaretlerinde bulundu.
Ancak çiftin ziyaretini gölgede bırakan olay Markle'ın eski rol arkadaşı ve dizideki eşini canlandıran Patrick J. Adams'tan geldi.
İkilinin rol aldığı ancak Markle'ın evlenmesi ile ayrıldıkları Suits adlı dizinin final yapacak olması nedeniyle Adams setten görülmemiş fotoğrafları paylaştı.
Dizide sevgilisi ardından da eşi olan Rachel Zane'e hayat veren Markle'ın hiç görülmemiş fotoğrafları hayranları arasında büyük heyecan yarattı.
Ancak evliliği nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalan Markle'ın 'kraliyete uymayan pozlarının' ortaya çıkması kimileri tarafından tepkiyle karşılandı.
Kraliyetin kuralları nedeniyle kariyerini bırakan Markle'ın bu fotoğraflarının aileye yakın çevrelerce de hoş karşılanmayacağı iddia edildi.
Markle'ın hayranları ise bunun diziye güzel bir veda olduğunu ve art niyet taşımadığını belirtti.
Meghan Markle 2011'de yayına giren dizinin ilk bölümünden beri yer almış, Prens Harry ile evlenmesi nedeniyle 108 bölüm sonra 'Rachel Zane' karakterine veda etmişti.
İşte Markle'ın eski dizisi Suits setinden ve Prens Harry ile gerçekleştirdiği Afrika ziyaretinin ilk gününden kareler...
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS