Son Dakika

Saksafon çalan bahçıvan seri katil çıktı

A A

19.05.2016 - 15:25 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Cnnturk.com

Kızı, ölümünden iki yıl sonra kiraladığı garajı temizlerken bir ceset parçası bulunca, saksafon çalan bahçıvanın 6 cinayetin faili seri katil olduğu tesadüfen ortaya çıktı. Manfred S'nin öldürdüğü 5 hayat kadını ile bir çocuğun ceset parçaları garajında bulundu.

Saksafon çalan bahçıvan seri katil çıktı

Almanya'da karanlıkta kalan beşi hayat kadını, altı faili meçhul cinayetin arkasında saksafon çalan bahçıvan çıktı. İki yıl önce ölen bahçıvan Manfred S'nin seri katil olduğu tesadüfen ortaya çıktı.

Seri katilin korkunç itirafları

Hürriyet'in haberine göre, Almanya'nın Hessen eyaletinde yıllarca cinayet işleyen saksafoncu bahçıvanın seri katil olduğu öldükten iki yıl sonra anlaşıldı. 1971 yılında bir hayat kadınını öldürerek ilk cinayetini işleyen bahçıvanın, ardından beş kişinin daha canına kıydığı ortaya çıktı. İki yıl önce 67 yaşındayken evinde ölen Manfred S'nin seri katil olduğu ise tesadüfen anlaşıldı.

ABD'de "Ted Cruz Zodyak Katili mi?" tartışması

Babasının ölümünden sonra babasına ait evi ve kiraladığı garajı toparlayan kızı, garajda ceset parçası buldu. Bunun üzerine polise haber veren genç kadın, altı cinayetin aydınlatılmasını sağladı.

Seri katil ''can güvenliğim yok'' dedi, cezaevine döndü

Polis timi kuruldu

İki yıl önce garajda ilk aramayı yapan polis, saksafoncu bahçıvanın garajında bulunan ceset parçalarının Frankfurt’taki tren garı yakınlarında fahişelik yapan bir kadına ait olduğunu tespit etti.

68 yaşındaki büyükannenin 20 yılda tam 10 kişiyi öldürüp parçaladığı ortaya çıktı

Manfred S.’nin başka cinayetler işlemiş olabileceğini de düşünen emniyet yetkilileri, "Alaska" adını verdikleri bir tim kurdu. İki yıllık araştırma ve soruşturma sonunda cinayet timi Manfred S.’nin 1971 yılında iki, 1991 ve 1993 yılında da birer olmak üzere dört hayat kadını daha öldürdüğünü tespit etti. 1998 yılında 13 yaşındayken ortadan kaybolan Tristan Brübach’ın katilinin de Manfred S. olduğu garajda yapılan araştırmada ortaya çıktı. Küçük çocuğun cesedine ait parçalar Manfred S'nin garajında bulundu.

Polis, seri katilin başka cinayetler işleyip işlemediği ve cinayetleri nasıl işlediği, uzun yıllar hem katil hem de arkadaşlarıyla saksafon çalıp konserlere çıkan ve aynı zamanda da bahçıvanlık yapmayı sürdüren seri katil ile ilgili bilgiyi bugün yapacağı basın toplantısıyla açıklayacak.