Sokak ortasında 5 milyon euroluk soygun

Sokak ortasında 5 milyon euroluk soygun

Paris'te bir otoyolda önleri iki hırsız tarafından kesilen Katarlı iki kızkardeş 5 milyon euro değerinde mücevher, kıyafet ve para çaldırdı. Hırsızlar polis tarafından aranıyor.

Fransa'nın başkenti Paris'in orta yerinde 5 milyon euroluk bir soygun gerçekleştirildi. İki Katarlı kadın ve bir şoförün içinde olduğu Bentley marka aracın önü kesildi.


Araçtaki kadınlardan 5 milyon euro değerinde mücevher, kıyafet ve para çalındı. Hırsızlar arabadakilere biber gazıyla saldırdı.


Otoyolun orta yerinde önleri kesilerek soyulan 60'lı yaşlarındaki iki kız kardeş hırsızlık sırasında, kısa süre önce özel jetleriyle indikleri Le Bourget Havalimanı'ndan dönüyordu.


İki hırsız önce aracıdurdurdu daha sonra biber spreyi ile saldırdı. Sonrasında da zorla bagajı açtırıp içindeki her şeyi çaldı. Kurbanların ismi açıklanmadı. Hırsızlar ise halen aranıyor. Benzer bir durum geçtiğimiz haftalarda Paris'e giden televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın da başına gelmişti. Kardashian ve koruması beş soyguncunun saldırısına uğramıştı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS