Sürpriz kraliyet düğününden ilk kareler geldi: Fotoğrafta dikkat çeken detay

Kraliçe II. Elizabeth'in torunu Prenses Beatrice ve Edoardo Mapelli Mozzi'nin düğünü babasının skandalları ve koronavirüs süreci nedeniyle iptal edilmişti. Ancak sürpriz açıklama Buckingham Sarayı'ndan geldi ve çiftin ufak bir törenle evlendiği açıklandı. Düğününden fotoğraflar paylaşılırken gelinin kıyafetine dair detaylar dikkatlerden kaçmadı.Kraliçe II. Elizabeth'in torunu Prenses Beatrice ve Edoardo Mapelli Mozzi'nin düğününün koronavirüs süreci nedeniyle iptal edildiği açıklanmıştı.

Çiftin bu kararında, Prenses Beatrice'in babası Prens Andrew'un geçen yıl cinsel taciz ve çocuk istismarı suçlarıyla yargılanırken hapishanede intihar eden milyarder Jeffrey Epstein ile bağlarının ortaya çıkmasının da payı olduğu iddia edilmişti.

Ancak Buckingham Sarayı sürpriz haberi duyurdu ve Prens Andrew'un kızı Prenses Beatrice ve Mozzi'nin aile arasında küçük bir törenle evlendiği açıklandı.

Düğüne katılmasına karşın fotoğraflarda baba Prens Andrew'un yer almaması dikkat çekti.

Düğünde bir diğer dikkat çeken detay ise Prenses Beatrice'in gelinlik tercihi oldu. Prenses Beatrice, düğünde büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth'in Norman Hartnel tarafından tasarlanan elbisesini giydi.

Gelinin taç olarak tercihi ise yine büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth'in 1947'deki düğününde taktığı 'Kraliçe Mary’nin Püskül Tacı' oldu.

Gelinin hem taç hem de gelinliği giymesi, düğünü gölgede kalan Prenses Beatrice'e Kraliçe II. Elizabeth tarafından yapılan bir jest olarak yorumlandı.

Düğüne katılan Kraliçe II. Elizabeth'in 97 yaşındaki eşi Prens Phillip'in sağlıklı hali ise gözlerden kaçmadı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS