Tartışmaların gölgesinde kraliyet çiftinden bir ilk

İngiliz Kraliyet Ailesi üyeleri Sandringham'da düzenlenen Noel kutlamasına katıldı. Kutlamada kraliyet ailesi her sene olduğu gibi bu sene de kilise törenine katıldı.İngiliz Kraliyet Ailesi üyeleri birlikte Sandringham'da düzenlenen Noel kutlamasına ve kilise ayinine katıldı.

Geçtiğimiz sene kilise törenine katılan Sussex Dükü Prens William ve Düşesi Meghan Markle, Sandringham yerine bu sene bebekleri Archie ile birlikte Kanada'da tatil yapmayı tercih etti.

Kraliçe II. Elizabeth de törene, hastaneden taburcu olan eşi Prens Philip olmadan katıldı.

Epstein skandalı sonrası kraliyet görevlerini bırakan Prens Andrew'un ise aile üyeleri ile birlikte katılmadığı ve arka kapıdan kiliseye girdiği görüldü.

Öte yandan kiliseye giderken halkı selamlayan kraliyet üyelerine bu sene tahtın 3. varisi Prens George ve 4. varisi Prenses Charlotte da katıldı.

Kraliyetin 3 jenerasyonu böylelikle ilk kez Sandringham'da halkla bir araya geldi.

Tören aynı zamanda 6 yaşındaki Prens George ve 4 yaşındaki Prenses Charlotte'ın ilk kez halka bir araya gelmesi oldu.

Annesi Düşes Kate ve Prens William ile birlikte halkı selamlayan ve tokalaşan Prenses Charlotte kendilerini bekleyenlerin hediyelerini kabul edip sarıldı.

Kraliyet üyelerini bekleyen halk, Prenses Charlotte'a hediye vermek için adeta yarıştı.

Tahtın 3. varisi minik Prens George'un ise kardeşi Charlotte'ın aksine çekingen tavırları dikkat çekti.

Yakın gelecekte Prens Charles'ın tahta geçecek olması ihtimali nedeniyle sırası yaklaşan varislerin görevlerine hazırlandığı ve çocukların da bu nedenle daha sık görülmeye başladığı belirtiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS