Trump ailesi hakkında flaş açıklama: Soyadını değiştirmeyi düşünüyor

ABD Eski Başkanı Donald Trump'ın yeğeni Mary L. Trump, amcasının ABD'ye 'tahmin edilemeyecek' zararlar vermesi sonrası tüm bağlarını kesmek için soyadını nasıl değiştirmeyi düşündüğünü açıkladı.Donald Trump'ın yeğeni Mary L. Trump, amcasını 'dünyanın en tehlikeli adamı' olarak damgalayan kitabının ardından, soyadının sahip olabileceği olumsuz çağrışımlardan korktuğunu açıkladı.

55 yaşındaki klinik psikolog Mary L. Trump, amcasının Melania Trump ile ilişkisine de ışık tuttu ve eski First Lady'nin boşanmak istediğini hissetmediğini iddia etti.

Melania'nın evliliğinde mutsuz olduğuna dair söylentiler, Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra Florida'ya vardığında durup fotoğrafçıları beklemeyi reddettiğinde alevlenmişti. Donald Trump havaalanında gazeteciler için poz verirken, Melania el sallamadan onlardan uzaklaşmıştı.

Kayıt, sosyal medyada viral hale gelmiş ve pek çok kişi Melania'nın boşanma davası açmasına çok az kaldığını iddia etmişti.

Mary Trump bu iddiaları reddederken, amcasının sağlıklı bir ilişki kuramadığını belirterek evliliğine ışık tuttu.

Amcası için "Sevgiyi veya samimiyeti anladığına inanmıyorum" diyen Mary Trump, eski Beyaz Saray danışmanı Omarosa Manigault Newman'ın "Melania, görevin bitmesi ve boşanma için dakikaları sayıyor" sözlerine katılmadığını belirtti.

Klinik psikolog CNN'e, Trump'ın görevdeki son günü olan Salı'nın 'muhtemelen hayatının en kötü günü' olduğunu da söyledi.

Mary Salı günü CNN'den Anderson Cooper'a "Bu muhtemelen hayatının en kötü günü, çünkü saat işliyor ve zamanı doluyor" dedi.

Sunday Telegraph'a verdiği röportajda ise Mary Trump, "Donald'ın bu ülkeye verdiği zarar hesaplanamaz" dedi.

Mary Trump, başkanlığı sırasında ABD'ye 'hesaplanamaz' zararlar verdikten sonra amcasının soyadının kendisine yaratacağı olumsuz çağrışımlardan korktuğunu ve soyadının değiştirmeyi düşündüğünü de sözlerine ekledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS