Türk damat Fransa'da dehşet saçtı: 2 ölü, 1 yaralı

Türk damat Fransa'da dehşet saçtı: 2 ölü, 1 yaralı

Fransa'nın Evreux kentinde, Afyonkarahisarlı Kızılaslan ailesinin Belçika’da yaşayan damatları Süleyman Kızılaslan, ailevi geçimsizlik sebebiyle anne ve babasının yanına yerleşen eşini ve kayınvalidesini silahla öldürdü.

Fransa'nın Evreux şehrinde, Afyonkarahisarlı Kızılaslan ailesinin Belçika’da yaşayan damatları Süleyman Kızılaslan, ailevi geçimsizlik yüzünden anne ve babasının yanına yerleşen eşini ve kayınvalidesini silahla öldürüp, kayınpederini ağır yaraladı.


Evreux’teki Türk çevrelerinden ve yerel basından elde edilen bilgilere göre, Fransa’nın Evreux şehrinde yaşayan Afyonkarahisarlı Kızılaslan ailesinin Belçika’da yaşayan damatları Süleyman Kızılaslan, bir süre önce ailevi geçimsizlik yüzünden anne ve babasının yanına yerleşen eşini ikna etmek için Fransa'ya geldi.


Eşinin Belçika'ya dönmek istememesi üzerine çıkan tartışmada Süleyman Kızılaslan, çocuklarının önünde silahla eşini ve kayın validesini öldürüp, kayın pederi ve aynı zamanda dayısı olan Mahmut Kızılaslan’ı ağır şekilde yaraladı. Öfkeli damat, işlediği cinayet sonrası Fransız polisine teslim oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS