Yapay penisle ilk cinsel deneyimini yaşayacak

Yapay penisle ilk cinsel deneyimini yaşayacak

İskoçya'nın Edinburgh kentinde, çocukken geçirdiği bir kaza nedeniyle cinsel organı işlevini yitiren 43 yaşındaki Muhammed Abad, 112 ameliyat sonrasında oluşturulan yapay cinsel organıyla hayatında ilk kez ilişkiye girecek. Abad'ın birlikte olacağı Charlotte Rose da "bu deneyim için kendisini seçmesi nedeniyle gurur duyduğunu" söyledi.

The Sun gazetesinin haberine göre, Muhammed Abad'ın cinsel organı 6 yaşındayken bir otomobilin altında kalarak tam 600 metre sürüklendiği kazada işlevini yitirdi.


Patlamada penisi kopan askere nakil


2012 yılında University College London Hastanesi'nde, Abad'a normal bir cinsel organ gibi işlev görebilmesi için, testislerdeki bir "aç/kapa" düğmesi ile beraber 20 santim boyunda yapay bir penis takıldı.


ABD'de ilk penis nakli ameliyatı


"Biyonik penis", Abad'ın sol kolundan alınan deri ve yağ dokusuna ek olarak, mide sıvısıyla şişen iki tüp ve bu sıvıyı tüplere aktaran bir pompadan oluşuyor. Testise yerleştirilen pompa elle çalıştırılan bir "aç/kapa" düğmesiyle harekete geçiyor. Sonrasında ereksiyon sonlandırılmak istendiğinde yine aynı düğmeye basılarak tüplerdeki sıvı boşaltılıyor. "Biyonik penis", idrar boşaltma işlevini de görüyor.


Eğri penis, doku nakliyle düzeltildi


2012'den bu yana tam 112 operasyon geçiren Abad, "biyonik penisiyle" ilk cinsel ilişkisini Charlotte Rose adlı 35 yaşındaki seks işçisi Charlottte Rose ile yaşayacak. Rose, Abad'ın kendisini seçmesinden onur duyduğunu söyledi. Daha önce siyasete soyunarak milletvekilliğine aday olan ancak sadece 43 oy alabilen Rose, Abad'ın kendine güvenini kazanmasına yardımcı olmaktan mutluluk duyduğunu da ekledi. Abad "biyonik penisiyle" deneyimini ise, "tamamıyla farklı" diye niteledi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS