Soyağacını öğrenmek için ailesine DNA testi hediye etti... 24 yıllık korkunç gerçek ortaya çıktı

24 yaşındaki Rebecca Cartellone, soy ağacını da öğrenmek için ailesine hediye olarak internet sitelerinde satılan DNA testlerinden hediye etti. Genç kadının hediyesi 24 yıllık korkunç gerçeği ortaya çıkardı.24 yaşındaki Rebecca Cartellone babasının İtalyan geçmişini öğrenmek için ailesine yılbaşı hediyesi olarak, internette satılan DNA test kitlerinden hediye etti.
Aile, bu hediye ile 24 yıllık korkunç gerçeği öğrendi.
Çocuk sahibi olmak isteyen Joseph Cartellone ve Jennifer Cartellone çifti, 1994 yılında bir tüp bebek merkezine başvurdu ve başarılı geçen işlemlerin ardından kızları Rebecca dünyaya geldi.

Rebecca 24 yaşına geldiğinde ise soy ağacı hakkında bilgi sahibi olmak ve ailesine değişik bir hediye vermek istedi. Bunun için de yılbaşında DNA test kitlerinden hediye etti. Ancak aile bu hediye ile hayatlarının en büyük şoklarından birini yaşadı.
2 ay sonra test sonuçları geldiğinde Rebecca, İtalyan kökleri olan babası ve onun ailesi Cartellone'ler ile hiçbir genetik geçmişi olmadığını öğrendi.
Tüp bebek tedavisi esnasında yanlışlıkla anne Jennifer'ın yumurtalarının Cartellone'nin spermiyle değil başka bir kişi ile döllediği ortaya çıktı.
Genç kızın gerçek babasını bulmak için ise çalışma başlatıldı ve baba adayları 5'e indirildi. Korkunç skandalın ardından aile hastane yönetimine dava açtı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS