EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 75. bölümde Ceylan, Ekrem gerçeğini duyurdu

  1. Ajanda
EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 75. bölümde Ceylan, Ekrem gerçeğini duyurdu
EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) 75. bölümde Ceylan, Ekrem gerçeğini duyurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı Servet'le buluşmak istediğini söyleyen Çakırbeyli'nin gerçekleştireceği planı açıkladığı bölüm sonrası merak konusu oldu. Meryem'in tedirginliğinin arttığı EDHO'nun 10 Ekim'deki bölümünde Çakırbeyli ile konuşmak istediğini dile getiren genç kadın olayları bir an önce çözüme kavuşturması gerektiğini anlattı. Peki, Çakırbeyli'nin saldırı planlarını uygulayacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde art arda yaşanan ölümler Meryem'in sabrını taşırmış Hızır'ın yanına giden genç kadın durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getirmişti. Her şeyden elini çekip ovaya yerleşen Hızır, kızının keskin nişancılar tarafından gözleri önünde öldürülmesiyle birlikte meydanlara yeniden inmeye karar vermişti. İşte, EDHO’nun bu hafta ekrana gelecek olan bölümünde yaşanacaklar ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 10 Ekim’deki bölümünün tanıtım videosu…

SON BÖLÜMDEKİ ÖZEL VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

Dizinin gelecek bölümün tanıtım videosunun ise cumartesi günü yayınlanması bekleniyor...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 75. BÖLÜM ÖZETİ

Meryem yaşadıkları zorlu dönem sonrası Hızır’la konuşmak istediğini söyleyecek. “Bir terzi kadıncağızdı gözümüzün önünde patlayan, kızımızdan bahsetmiyorum bile” diyen Meryem, artık daha fazla dikkatli olmaları gerektiğini belirtirken Hızır’dan gerekli önlemleri almasını isteyecek. Aile fertlerinin birer birer gözleri önünde öldürülmesine yönelik karşı harekete geçmeye karar veren Hızır, silahları binaya parçalayarak sokacaklarını açıkladı. Binaya Ünal’ın yardımı ile girdikten sonra gerekli parçaları birleştireceklerini ifade eden Hızır, ardından çatışmanın meydana geleceğini dile getirdi. Meryem’in konu ile ilgili bilgisizliği devam ederken Ceylan, Meryem’in rahatlaması için Hızır’ın Ekrem’i öldüreceğini söyleyecek.

ÖNCEKİ HAFTA EDHO DİZİSİNDE HANGİ OLAYLAR MEYDANA GELMİŞTİ?

Yayıncı kuruluştan yapılan önceki bölümle ilgili açıklama ise şöyle; Hızır, kızının ölümüne sebebiyet veren düşmanından tüm zor koşullara rağmen intikamını almış, kalbini biraz olsun soğutmuştur. Bunun gerçekleşmesine olanak sağlayan Nevzat, öldürülenin bir gizli tanık olması nedeniyle, devletin gölgesinin artık Çakırbeyliler üzerinde olmayacağını açıkça belirtir. Böylece masaya kabul görülecekleri konusunda söz verilen yeni isimler, olduğundan daha tehlikeli bir konuma gelir.

 EDHO'DA (EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ) MACERA SÜRÜYOR

Bir an önce yok edilmeleri mevzusunda uzlaşılsa da Kimsesiz Yaşar masada yapacağı hamlesiyle dokunulmaz olmayı başaracaktır. Tam bitti denilen yerden yeniden başlayan felaketler zinciri kimsenin rahat bir nefes almasına izin vermez. Zeyno'nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edilir. Mübeccel'i de yanına alarak bir an önce ülkeyi terk etmekten başka çaresi kalmaz. Yapacakları yolculuğun varacağı yeri ise kimse tahmin edemeyecektir.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS