AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak 2021? Gözler AÖF sonuçlarında!

A A

19.04.2021 - 14:56 Son Güncelleme:

AÖF sınavını tamamlayan öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını sorgulamaya başladı. AÖF 2 ve 6. yarıyıl dersleri ara sınavları 10-12 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi. 4.ve 8.yarıyıl dersleri ara sınavları ise 17-19 Nisan tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Peki, AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak 2021? Gözler AÖF sonuçlarında!

19 Nisan tarihinde 2021 AÖF sınavlarının tamamlanmasının ardından gözler AÖF sonuç ekranına çevrildi. AÖF bahar dönemi ara sınavı online olarak gerçekleşti. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi vize sınav sonuçları yapılan değerlendirmelerin ardından öğrencilerin erişimine açılacak. Sınav sonuçları öğrenci şifresi ile sorgulanacak. Üniversiteden geçtiğimiz günlerde yapılan duyuruda, sınav sonuçlarının sınavların gerçekleşmesinden sonrası açıklanacağı bildirilmişti. İşte AÖF sınav sonuçları ile ilgili detaylar...

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Üniversitenin Twitter hesabından yapılan açıklamada, Açık Öğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi ara sınav sonuçlarının tüm süreçler tamamlandıktan sonra açıklanacağı bildirildi. Yapılan değerlendirmelerin ardından 2021 AÖF sınav sonuçları üniversitenin internet sitesinden yayınlanacak.

Anadolu Üniversitesi tarafından AÖF bahar dönemi sınav sonuç tarihi adaylarla paylaşılmadı. Bir önceki sınav 25 Ocak'ta tamamlanmış sonuçlar ise 30 Ocak'ta duyurulmuştu. Bu veriler doğrultusunda şimdi gözler 24 Nisan'a çevrilmiş durumda. Bir diğer ihtimal ise, 23 Nisan tarihinin de resmi tatil olduğu göz önüne alınırsa, sonuçların 26 Nisan Pazartesi günü açıklanması öngörülebilir.