Son Dakika

AÖF sınav giriş belgesi yayınlandı! Anadolu Üniversitesi AÖF sınav giriş yerleri sorgulama nasıl yapılır 2021?

A A

23.11.2021 - 07:45 Son Güncelleme:

Anadolu Üniversitesi  Açıköğretim Fakültesi sınav yerleri ile ilgili açıklama için gözler Anadolu Üniversitesi AÖF’e çevrilmişti. Kurum tarafından yapılacak sınavlar öncesi Anadolu Üniversitesi AÖF sınav yerleri ve giriş belgesi adaylar tarafından sorgulanıyordu. Peki, Anadolu Üniversitesi AÖF sınav tarihleri ne zaman? İşte konuyla ilgili detaylar..

AÖF sınav giriş belgesi yayınlandı! Anadolu Üniversitesi AÖF sınav giriş yerleri sorgulama nasıl yapılır 2021?

AÖF sınav giriş yerleri ile ilgili araştırmalar başladı. Eğitimine Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde devam eden öğrencileri yakından ilgilendiren açıklamalar geçtiğimiz günlerde gelmişti. AÖF güz dönemi vize sınavları kasım ayında yapılacak.

AÖF SINAV YERLERİ VE GİRİŞ BELGESİ YAYINLANDI

Anadolu Üniversitesi 2021-2022 öğretim yılı güz dönemi ara sınav giriş belgeleri erişime açıldı. AÖF güz dönemi ara sınav giriş yerleri https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ üzerinden e-Devlet hesabı ile ya da Anadolu Üniversitesi hesabı ile giriş yapılabiliyor. 27 Kasım ve 28 Kasım'da yapılacak olan söz konusu sınav öncesi öğrenciler, AÖF sınav giriş belgelerini "aosogrenci.anadolu.edu.tr" internet sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve şifreleri ile alabilecekler. Sınava katılacak öğrenciler için AÖF giriş belgeleri sınav günü önem arz edecek. 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÖF SINAV TARİHLERİ

AÖF güz dönemi ara sınavları 27-28 Kasım 2021 tarihleri aralığında yapılacak. Dönem sonu sınavı ise 8-9 Ocak 2022 tarihleri aralığında gerçekleştirilecek. 

 

2021 AÖF SINAVLARI ONLİNE MI, YÜZ YÜZE Mİ?

2021 Yılı AÖF yaz okulu sınavları yüz yüze yapılmıştı. 2021-2022 AÖF güz dönemi sınavlarının da yüz yüze yapılması bekleniyor. AÖF öğrenciler güz dönemi ara sınavlarına AÖF sınav merkezinde girebilecek.  

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA