EBA nasıl indirilir? eba.gov.tr indir! EBA TV yükle frekans bilgileri!

EBA nasıl indirilir? eba.gov.tr indir! EBA TV yükle frekans bilgileri!

EBA nasıl indirilir? eba.gov.tr indir! EBA TV yükle frekans bilgileri!

Açılımı Eğitim Bilişim Ağı olan EBA'nın telefonlar için üretilmiş bir uygulaması bulunuyor. Yeni eğitim döneminin başlamasıyla birlikte öğrenciler EBA uygulamasına ihtiyaç duymaktadır. Öğrenciler EBA nasıl yüklenir?' sorusunun yanıtını araştırmaktadır. EBA TV frekans bilgileri de merak edilmektedir. TRT EBA TV şeklinde yapılan araştırmalar da mevcuttur. Google Play'de ve Apple AppStore'da bulunan uygulama öğrencilere kolaylıklar sağlıyor. Peki EBA uygulaması nasıl indirilir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

31 Ağustos itibarıyla milyonlarca öğrenci uzaktan eğitime geçti. Öğrenciler EBA inetrnet sitesinden ve EBA tv üzerinden ders görecekleri için sıklıkla 'EBA tv frekans (uydu) ayarı nasıl yapılır? EBA giriş nasıl yapılacak?' sorusu yöneltiliyor.

TRT EBA TV FREKANS BİLGİLERİ

Kanaldan, EBA TV Lise SD 91. kanaldan izlenebilir. HD (yüksek çözünürlüklü) EBA TV İlkokul HD, EBA TV Ortaokul HD, EBA TV Lise HD kanalları TURKSAT uydusu üzerinden 12084 MHz, Horizontal (Yatay), Sembol Oranı:13750 FEC:2/3 parametreleri ile yayınlanmaktadır.

EBA nasıl yüklenir?

Milli Eğitim Bakanlığı’nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

EBA GOOGLE PLAY İNDİR

EBA APPLE STORE İNDİR