Öğretmenler Günü hediye önerileri 2022: 24 Kasım’da öğretmene ne alınır?

Öğretmenler Günü hediye önerileri 2022: 24 Kasım’da öğretmene ne alınır?

Öğretmenler Günü hediye önerileri 2022: 24 Kasım’da öğretmene ne alınır?

Öğretmenler Günü’ne az bir zaman kala öğretmenine hediye almak isteyen öğrencileri hediye telaşı sardı. Bu özel günde öğretmenine olan sevgisini, saygısını yansıtmak isteyen öğrenciler en güzel hediyeyi vermek istiyor. Peki, 24 Kasım’da öğretmene ne alınır? İşte Öğretmenler Günü hediye önerileri 2022..

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

24 Kasım 2022 Öğretmenler Günü bu sene de büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu yıl 24 Kasım tarihi Perşembe gününe denk geliyor. Türkiye’de her yıl 24 Kasım, Öğretmenler Günü olarak kutlanır. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün "Millet Mektepleri’nin Başöğretmenliği"ni kabul ettiği gündür. 1981 yılından beri ülkemizde kutlanan bu önemli günde öğrenciler öğretmenlerine güzel mesajlar yazıyor, hediyeler alıyorlar. İşte en güzel Öğretmenler Günü hediyeleri önerileri...

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ 2022

En az öğretmeniniz kadar tatlı bir hediye seçeneği arıyorsanız çikolatadan başka bir seçenek düşünemiyoruz.

Her öğretmenin bir deftere ihtiyacı vardır. Peki bu defterlerin rengarenk olmasını hangi öğretmen istemez?

Öğretmeniniz evinin baş köşesinde bundan sonra bu saat olacaktır. Artık her baktığında sizi hatırlayacaktır.

Öğretmeninizin mutsuz olduğu anlarda sarılabileceği pembe bir ayıcık alabilirsiniz.

Hangi öğretmen öğrencileriyle olan fotoğraflarını bir albümde saklamak istemez? İşte bir öğretmen için alınabilecek bir hediye daha! Fotoğraf albümü.

‘’Bir kahvenin kırk yıl hatrı vardır.’’ Öğretmeniniz bu hediyeyi sevebilir.

"Ayna ayna söyle ona ondan daha güzel bir öğretmen yok bu dünyada" notunu iliştireceğiniz bu ayna üzerine öğretmeninizin isminin baş harflerini yazdırabilirsiniz.

Öğretmeninizin zarifliğini ve saflığını yansıtacak en anlamlı hediye çiçekler ideal olabilir. Özellikle kadın öğretmenlere alınabilecek hediyelerin başında çiçek gelir. Öğretmenlere hediye edilecek olan çiçekler, onların mutlu olmasını sağlayabilir ve aynı zamanda öğretmeninizin değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Bu nedenle öğretmenler günü hediyesi için kararsız kalan öğrenciler, çiçek almayı tercih edebilir.

Öğretmeninize alacağınız hediyenin günlük hayatta kullanılabilir olmasını istiyorsanız, cüzdan almak iyi bir tercih olabilir. Öğretmene alınacak hediyeler arasında yer alan cüzdan ile, öğretmeninize günlük olarak kullanabileceği ve kullanırken sizi hatırlayacağı bir hediye verebilirsiniz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Günümüzde çok tercih edilen bir hediye olmasa da, kişiye özel kalemler ile öğretmeninizi sevindirebilirsiniz. Gündelik yaşamda öğretmenler kalemleri sık sık kullanmaktadır. Bu nedenle öğretmeninize hediye edebileceğiniz kalem ile mutlu edebilirsiniz. Özellikle isim ve soy isim baş harflerini yazdırarak verebileceğiniz kalem hediyesi ile anlamlı bir hediye vermiş olursunuz.

Öğretmenlerinizin evinde kullanabileceği hediyelerden olan fotoğraf çerçevesi ile öğretmeninize güzel bir hediye verebilirsiniz. Evin duvarına asılacak bir fotoğraf çerçevesi ile öğretmeninizin fotoğraflarını asabileceği bir hediye vermiş olursunuz. Fotoğraf çerçeveleri de türüne ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Öğretmenler günü hediyeleri araştırmasını yapan öğrenciler için bir diğer seçenek de çantadır. Çanta, hem kadın öğretmenlerin hem de erkek öğretmenlerin kullandığı bir eşyadır. Kadın öğretmenler için hoş görünümlü ve kullanışlı bir kol çantası, erkek öğretmenler için de dosya çantası veya laptop çantası hediyesi vermek oldukça mantıklıdır.

Süs eşya dükkanlarında satılan ödül görünümündeki sarı renkli süs eşyalar ile öğretmenlerinizi sevindirebilirsiniz. Ödül şeklinde satılan bu hediyeler arasında "Yılın En İyi Öğretmeni Ödülü" yazılı olan eşyayı öğretmeninize hediye etmek, öğretmeninizi oldukça sevindirecek ve kendisini değerli hissedecektir.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ FİKİRLERİ

Kişiye özel isimli termos.
Öğretmenler özel isimli kupa bardak.
Özel isimli Oscar Ödülü
Öğretmenler için duvar saati.
Öğretmenlere özel isimli baskılı hediye seti.
İsimli su matarası
Kişiye özel fincan seti.
Özel baskılı bardak altlığı

Öğretmenler Günü mesajları 2022.. 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili sözler, mesajlar resimli!

Öğretmenler Günü mesajları 2022.. 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili sözler, mesajlar resimli!