Son Dakika

Son dakika: e-okul öğrenci girişi karne! VBS sınav sonucu ve karne notu sorgulama işlemi! e-Okul giriş ekranı VBS giriş yap!

A A

13.01.2022 - 01:36

VBS sınav sonucu ve karne notu sorgulama ekranı veliler, öğretmenler, ve öğrenciler tarafından araştırılıyor. e-Okul VBS giriş işlemlerinin nasıl yapıldığı sorgulanıyor. e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi üzerinden milyonlarca öğrenci ve veli, sınav ve karne notlarına ulaşabiliyor. Peki ama 2022 e-okul öğrenci karne girişi, vbs girişi nasıl yapılır?

Son dakika: e-okul öğrenci girişi karne! VBS sınav sonucu ve karne notu sorgulama işlemi! e-Okul giriş ekranı VBS giriş yap!

E-Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) üzerinden dönem sonuna kısa zaman kala 1. Dönem yazılı ve sözlü sınav notlarını görüntülenebiliyor. E-Okul giriş ekranı ile VBS e okul giriş yap sayfası milyonlarca öğrenci tarafından merak ediliyor. E-Okul VBS ile sınav sonucu ekranına nasıl girilir? e-Okul üzerinden karne notu nasıl öğrenilir? İşte VBS karne sorgulama işlemi!

VBS nasıl giriş yapılır? Sorgulama ekranı!

e-Okul üzerinden VBS'ye giriş yapan veliler ve öğrenciler karne notlarını, devamsızlıkları öğrenebilir. VBS'ye giriş yapmak için ilk olarak e-okul.meb.gov.tr adresine giriş yapmanız gerekiyor. 

Ardından ekrana sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmeniz gerekiyor.

Bu bilgiler doğru girildiğinde sistem size ikinci bölümü açıyor. Bu bölümde ise öğrencinin kimlik bilgileri veya eğitim bilgileri istenmektedir.

Bu işlem sonrasında öğrencinin fotoğrafını doğru seçip sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.