1 Eylül 2020 Süper Loto Sonuçları – İşte kazandıran numaralar - Bilet sorgula

1 Eylül 2020 Süper Loto Sonuçları – İşte kazandıran numaralar - Bilet sorgula

Süper Loto her çekilişiyle heyecanı artırmaya devam ediyor. Artık internet ortamından oynanabilen Süper Loto şans oyunu bir önceki çekilişte ikramiyeyi kazanan olmamıştı, zengin olma hayali kurarak kupon oluşturan kişiler 1 Eylül 2020 Süper Loto çekiliş sonuçlarını merak ediyor. Süper Loto çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? sorusunun yanıtını öğrenenler hemen 1 Eylül Süper Loto sonuçlarını araştırmaya başladı. İşte 1 Eylül 2020 Süper Loto sonuçları ve bilet sorgulama ekranı.

Şans oyunlarının yeni döneminde Süper Loto’nun çekilişi 1 Eylül 2020 yani bugün gerçekleşti. Bir önceki çekilişte büyük ikramiyeyi kazanan olmamıştı, Süper Loto şans oyunu hayalleri olan insanları bugün için daha da umutlandırdı. Zengin olma hayali ile Süper Loto çekiliş sonucunu bekleyenler 1 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları saat kaçta açıklanacak? sorusuna yanıt arıyor. Rakamlar açıklandı. 1 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranına bu başlıktan ulaşabilirsiniz. Haberde Süper Loto bilet sorgulama işlemini yapabileceğiniz gibi 1 Eylül Süper Loto sonuçlarında kazandıran rakamları da bulabilirsiniz.

1 Eylül Süper Loto Çekiliş Sonuçları
Zengin olma hayali kuran birçok insan Süper Loto çekilişini merak ediyor. 1 Eylül 2020 Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı.
İşte kazandıran rakamlar: 21-47-22-32-50-28

 

Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı

Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

Süper Loto Çekilişi saat kaçta?

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 1 Eylül Pazar (bu akşam) saat 20:00’de yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak.

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.


Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS