Bugün BİM aktüel ürünler neler? İşte 29 Eylül 2020 Salı BİM aktüel kataloğu

Bugün BİM aktüel ürünler neler? İşte 29 Eylül 2020 Salı BİM aktüel kataloğu

Bugün BİM aktüel ürünler neler? İşte 29 Eylül 2020 Salı BİM aktüel kataloğu

29 Eylül 2020 tarihli BİM aktüel kataloğu gelecek hafta BİM mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerle ilgili bilgileri gösterdi. Bu kez 2 sayfa olarak yayınlanan katalogda hazır yemek ve pastacılık ürünleri ağırlıkta yer aldı. İşte yeni haftanın ilk kataloğu olan BİM aktüel 29 Eylül 2020 Salı kataloğu…

İndirim tutkunlarının ve alışverişseverlerin merakla beklediği BİM kataloğu yayınlandı. Mağazalarda satışa sunulacak olan ürünlerin fiyat bilgileri ve özellikleri katalog üzerinden paylaşıldı.

Bu haftanın ilk kataloğunda özellikle hazır yemek denemek isteyenlerin tercih edebileceği ürünler bulunacak. İşte o ürünler ve fiyatlarına ilişkin detaylar…

CUMA KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ...

BİM AKTÜEL KATALOĞU 29 EYLÜL SAYFA 1

Haftanın kataloğunun ilk sayfasında zeytinyağlı ıspanak, zeytinyağlı taze fasulye, sade bulgur pilavı, zeytinyağlı türlü, etli nohut, etli kuru fasulye, pastırmalı kuru fasulye, kuru patlıcan dolma, sebzeli tavuk sote ve Arnavut ciğeri gibi ürünler yer alacak. Bunların yanı sıra un ve bulgur çeşitleri, sirke çeşitleri, zeytinyağı, tepsi helva ve makarna çeşitleri de listeye yerini aldı.

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 2

Pastacılık ürünlerinin ağırlıkta yer aldığı ikinci sayfada ise kakaolu kedi dili, fındık krokan, vanilyalı pandispanya karışımı, vanilyalı cupcake karışımı, kadayıflı muhallebi, manolya tatlısı, margarin, sade ve kakaolu kek karışımı, krema, un, doğum günü mumu ve damla çikolata gibi ürünler bulunuyor.