Son Dakika

30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları! Şans Topu bilet sorgula! Şans Topu sonucu

A A

30.09.2020 - 22:45

30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. Şans Topu haftanın tek günü çekilmektedir. Şans Topu Çekiliş Sonuçları Milli Piyango Online sitesinden resmi olarak yayınlandı. İşte Şans Topu Çekiliş sonuçları!

30 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları! Şans Topu bilet sorgula! Şans Topu sonucu

Şans Topu çekilişi 30 Eylül akşamı gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı yayınlandı. İşte kazandıran rakamlar…

30 Eylül Şans Topu Çekiliş Sonuçları 

Zengin olma hayali kuran birçok insan Şans Topu çekilişini merak ediyor. 30 Eylül 2020 Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı.

İşte kazandıran rakamlar: 1-4-7-17-23+5


Şans Topu sonuçları bilet sorgulama ekranı

Şans Topu oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

Şans Topu Çekilişi saat kaçta?

Merakla beklenen Şans Topu çekilişi 30 Eylül Çarşamba (bu akşam) saat 20:00’de yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Şans Topu çekilişine dair tüm detaylar burada olacak.

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans topu çok yakında Millipiyangoonline.com'da,.

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

 

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.