Altın fiyatları 03.11.2019… Çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

Altın fiyatları 03.11.2019… Çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL?

Haftanın son gününde altın fiyatları piyasalardaki güncel durumu merak eden kişiler tarafından araştırılıyor. 3 Kasım 2019 Pazar günü gram altın fiyatı 280 TL’lik dengelenme sürecinden uzak bir konumda yer alıyor. Peki, gram altın fiyatına bağlı olarak değişkenlik gösteren çeyrek altın ve cumhuriyet altını ne kadar oldu?

Altının gram fiyatı 3 Kasım 2019 Pazar günü olağan seviyesine yakın bir konumda başladı. En çok tercih edilen yatırım ürünleri arasında yer alan gram altın bugün 277,8 TL seviyelerinde yer alıyor.


Geçtiğimiz günlerde MB’nin ve FED’in faiz rakamlarının açıklanmasının ardından gözler döviz kurları ve altın fiyatlarına çevrilmişti. Ancak iki tarafta da önemli bir değişiklik gözlenmemişti.


İşte Bigpara’dan alınan son dakika altın fiyatları verilerine göre piyasalardaki son rakamlar…


ÇEYREK ALTIN ALIŞ FİYATI NE KADAR?


Yatırımcısının tercihleri arasında bulunan çeyrek altın bugün 444,2 TL’den alınıyor. Yani çeyrek altınını bozdurmak isteyen kişilere 444,2 TL’lik bir ödeme yapılıyor.


ÇEYREK ALTIN SATIŞ FİYATI NE KADAR?


Yatırım veya takı amaçlı çeyrek altın almak isteyen kişilerin ödemesi gereken tutar ise 454,3 TL olarak belirlendi.


CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?


Alış ve satış oranları arasındaki farkın diğer ürünlere göre daha az olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen ürünlerden olan cumhuriyet altını bugün 1.841 TL’den alınıp 1.869 TL’den satışa sunuluyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS