BİM 12 Haziran aktüel kataloğu... Bu hafta BİM ürünleri neler?

BİM 12 Haziran aktüel kataloğu... Bu hafta BİM ürünleri neler?

BİM aktüel 12 Haziran 2020 kataloğu bu hafta cuma günü mağazalarda satışta olacak ürünlerle ilgili bilgileri gösterdi. Raflarda alıcılarını bekleyecek ürünlerin fiyat bilgilerinin de paylaşıldığı listede dikkat çeken ürünler yer alıyor. İşte BİM 12 Haziran kataloğu ve bu hafta satışa çıkacak o ürünler...

BİM aktüel kataloğu 12 Haziran’da satışta olacak ürünlerle ilgili detaylı bilgileri aktardı. İlk sayfada tatil ürünlerinin ağırlıkta olduğu katalogda diğer sayfalarda ise teknolojik ürünler ve ev eşyası gibi ürünlere yer verildi. İşte 12 Haziran 2020 Salı günü mağazalarda alıcılarını bekleyecek olan o ürünlerin fiyatlarıyla ilgili bilgiler…

BİM AKTÜEL 12 HAZİRAN SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında bu hafta büyük boy ve orta boy valizler dikkat çekiyor. 24 litre buzluk termos, 6 litre piknik termos, mayo, deniz şortu, sandalet ve pijama takımı gibi ürünler Cuma günü alıcılarıyla buluşacak.

BİM AKTÜEL 12 HAZİRAN SAYFA 2

Cuma günü mağazalarda olacak ürünlerin bilgilerinin yer aldığı 12 Haziran kataloğunun ikinci sayfasında ise cam set üstü ocak, oval tabak seti, çay bardağı seti, çeşitli ebatlarda cam saklama kabı, tek fiyat plastik ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL 12 HAZİRAN SAYFA 3

Yeni haftanın ikinci aktüel kataloğunun son sayfasında ise 50 inç uydu alıcılı televizyon, çift amortisör bisiklet, akülü atv, drone, akıllı bileklik, trambolin, boks torbası ve taşınabilir şarj aleti gibi ürünler yer alıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS