BİM aktüel 13 Mayıs 2020 Çarşamba… Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

BİM aktüel 13 Mayıs 2020 Çarşamba… Bu hafta BİM aktüel kataloğu ürünleri neler?

BİM aktüel kataloğu 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü hangi indirimli ürünlerin mağazalarda satışta olacağını gösterdi. Bu hafta Cuma yerine Çarşamba günü satışa çıkacak ürünler içerisinde dikkat çekek elektronik ürünler bulunuyor. İşte 13 Mayıs 2020 tarihli BİM aktüel katalog ürünleri ve fiyat bilgileri…

BİM aktüel kataloğu ürünleri bu hafta alışverişseverlerle buluşacak olan yeni ürünlerin neler olduğunu gösterdi. 3 sayfa olarak yayınlanan katalogda önemli ürünler yer alıyor. İşte haftanın ikinci aktüel kataloğundaki ürünlerin fiyat bilgileri…

BİM AKTÜEL 13 MAYIS SAYFA 1

Haftanın ikinci aktüel kataloğunun ilk sayfasında yanmaz, yapışmaz ürünler ve 49,90 TL’den satışa sunulan elektrikli cezve dikkat çekti. Öte yandan sunum şişesi, saklama kabı, tepsi ve çeşitli oyuncaklar da ilk sayfada yer alan diğer ürünler oldu.

BİM AKTÜEL 13 MAYIS SAYFA 2

İkinci sayfada ise en fazla dikkat çeken ürün ise 249 TL’den satışta olacak bebek maması hazırlayıcı oldu. Bebek oturağı, biberon ısı koruyucu, elektrikli göğüs pompası, anne yanı bebek yatağı ve reflü yastığı gibi ürünler de bu hafta alıcılarını bekleyecek.

BİM AKTÜEL 13 MAYIS SAYFA 3

Aktüel ürünlerin son sayfasında ise 999 TL’den satışa sunulan cep telefonunun yanı sıra, .eşitli ebatlarda valiz, taşınabilir şarj aleti, kablosuz kulaklık, taşınabilir harddisk ve ev içi paspas da satıştaki ürünlerden olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS